Passat 3BG

Passat 3BG

Član
Pozz, kupio sam Passat 3BG prije tacno mjesec dana i evo prvog kvara za koji sam mozda sam kriv! Znaci skidao sam tapacirung vozacevih vrata i skinuo sam konektore od el. stakala i svega ostalog sto je povezano na tapacirung i kad sam sve opet spojio ne mogu otvoriti poklopac rezervoara, ni ti otvoriti gepek a ne rade mi ni stakla centralna radi ali ne pali onu crvenu diodu pa sta bih moglo biti, ne vjerujem da sam ja mogao nesto pokvariti skidao sam na Golfu 4 milion puta pa nista nije bilo al sad ne znam sta da radim, zna li neko u cemo je problem ?? Ili samo diagnostika pomaze?
 
Član
To je onaj dzek sto ima osigurac na sebi koji se zatvori kad ga utikas, najvjerovatnije si ubo samo jednu stranu i nije dobro sjeo. Lampica za zakljucavanje je zasebna, stoji na dvi zice
 
Član
To je onaj dzek sto ima osigurac na sebi koji se zatvori kad ga utikas, najvjerovatnije si ubo samo jednu stranu i nije dobro sjeo. Lampica za zakljucavanje je zasebna, stoji na dvi zice
Nadam se da si upravu, nisam znao da jedan konektor može zeznuti toliko stvari d auto ne prepoznaje ni da su vrata otvorena i sve te stvari
 
Član
Napravio sam, prosto sam provjerio sve osigurace osim jednog i na kraju se ispostavilo da je samo osigurac otisao
 
Top