Passat 3BG variant

Passat 3BG variant

Član
Pozz svima,
neki se sjecaju mozda da sam prije imao crveni passat b5, audi rs6 felge
Prodao taj frendu, sebi uzeo 3bg karavan.
Zasto karavan, vecina pita?
Eto..tako uletilo i ja sam zadovoljan

Pa da krenemo, auto ima:
- 130ks
- highline
- tempomat
- putno računalo
- sjedala koza alcantara, grijanje sjedala
- senzor za kisu
- rikverc kamera + parking senzori
- navigacija, telefon

Ovo su slike kad je uvezen














Kad su riješeni papiri i sve to, vraćene su one moje felge od RS6











photo uploading websites
Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Pošto je auto došao sa 1din konzolom, što se vidi gore na slikama.. meni je to ružno i nerviralo me pa sam morao prepravit na 2din :D
Nažalost, nemam slike detaljne prepravke iz 1din u 2din, al makar nešto da se vidi..











u autu su mi plastike u mahagoniju, a s obzirom da nisam mogao pronaći 2din masku u mahagoniju, onda sam naručio sličan uzorak folije i sve presvukao u nju.

Ubačen i MFD1 + rikverc kamera
 
Član
E, onda su dosadile felge, prodam ih. :D
Došlo zimsko vrijeme, stavi zimske točkove i vozi. Ali šta uzet za ljeto ? Hm, frend ima Passat CC i felge Interlagos. Probam i bila je to ljubav na prvi pogled :eek::angelic:
Traži i traži po Pik-u, nađem i odem po njih. Srce ko kuća :p:D:D















Odradio i atest, sve legalno upisano u prometnu.


Poslije toga dosadio i MFD1, da, volim kad je sve original i ljepše je.. al eto, puklo me da hoću glazbu preko usb sticka, da hoću imat Navi u autu.. prodam njega i uzmem si ovo čudo sa milijun nekih opcija





Inače sam baš protiv tih kineza :D,, al njega sam uzeo samo radi garancije i jer je novo.
 
Član
I sad će možda neko reći, ko što sam već čuo.. ma ej, sve super sve 5, al auto ti je ko koza visok i to. Ehh, kolko puta sam čuo :D
Nego, riješen je i taj problem. Kupljene gewinde i namontirane prošli vikend.





.. i malo šale jel :p



To je ''ukratko'' to o mom autu i šta se radilo, ne znam jesam šta zaboravio :\
Kad bude nekih novina, stavljat ću slike :D
 
Bas sam komentarisao bio na onoj grupi vw croatia na fb je l.ima opruge il gewinde. Pasat je perverzija, ja imam istog sto se tice boje i slicne opreme samo sto unutra je krem koza i krem instrument tabla. Tvog kad sam vidio odmah slike sacuvao u telefon :D

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Bas sam komentarisao bio na onoj grupi vw croatia na fb je l.ima opruge il gewinde. Pasat je perverzija, ja imam istog sto se tice boje i slicne opreme samo sto unutra je krem koza i krem instrument tabla. Tvog kad sam vidio odmah slike sacuvao u telefon :D

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Hvala hvala, meni je inače krem unutrašnjost br. 1, još kombinacija sa mahagonijem je top.. razmišljao sam i tom ''projektu'' da prebacim sve, al nekad možda u budućnosti :p
 
slika-20022-56d2b9e54ed32-velika.jpg

Moj passat dok je bio na oglasu :D Extra bi mu lego na tu boju da prebacis krem enterijer :D iz iskustva govorim haha :D
 
Član
Maa odlican jos samo kad su felge sjele i ona prva navigacija totalno se auto promjenilo..inace jesi prepravljao konzolu za din2 ili si drugu uzimao...i po meni bolje bi bilo da si odradio bruseni aluminijum konzolu i ostalo na ovaj interijer ili lak crnu..po meni ova lamperija lezi samo na bež boji i po meni je najgotivniji tako,samo osjetljiv za odrzavati..
interior.jpg
 
Član
Maa odlican jos samo kad su felge sjele i ona prva navigacija totalno se auto promjenilo..inace jesi prepravljao konzolu za din2 ili si drugu uzimao...i po meni bolje bi bilo da si odradio bruseni aluminijum konzolu i ostalo na ovaj interijer ili lak crnu..po meni ova lamperija lezi samo na bež boji i po meni je najgotivniji tako,samo osjetljiv za odrzavati..
interior.jpg
Uzeo sam 2din konzolu komplet..al se mora prepravljat u tabli jer je bilo 1din.
Polako mi dosadjuje mahagonij pa sam i razmisljao o nekakvom brusenom aluminiju..vidit cemo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Član
Super ti je pajo, samo ja bi ovaj mahagoni promjenio. Po mom misljenju imitacija mahagonija je nesto najruznije sto se moze vidjeti u autu. Mislim da bi ga bruseni alu, ili neka varijanta piano black bila prava stvar.

Samo naprijed :turbo:
 
Član
Tnx @beZZa :)

Može preporuka gdje otići zatamnit stakla kod vas u Bosni?
Šaljite na privatne poruke da se vamo ne podiže stalno tema sa odgovorima.
 
Član
uredno nema šta, ali ipak mi je b5 bio draži jer ih nema, zanima mekoje su gewinde i koliko još imaš navoja nazad?
 
Član
Passat je tip top,odradi jos taj mahagonijum u neku finu foliju i to je to.Kolika je razlika sad na gewindama sto se udobnosti tice?
 
Top