Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

Evo jedan video, danas smo malo potezali na redovnom okupljanju, bilo nas je malo zbog hladnog vremena al vrijedi pogledati video...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NSKc9DePniI[/video]
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Video, malo potezanja... :D

Nisu lose ove celicne felge :D dobro izgleda na njima ,samo da su u drugoj boji, il promijeni boju guma :D
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Video, malo potezanja... :D

Evo veceras jos nesto stiglo:

Posto je od Skode, nez. dal' ce ostati u autu jer' je osvjetljenje zeleno, a pri paljenju se pojavljuje skodin znak...

Evo slike od maloprije, samo sam probao da li je sve ispravno, sutra ubacivanje:







Ako neko ima org. VW, mogli bi se dog. oko zamjene pa cak i doplate, moje naravno, mada je to u principu isto... ;)

I jedan kratki video, od neki dan:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hEGSMJKCNn8&feature=feedu[/video]
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

prejeben karavan druze, a ova navigacija bas bas fino izgleda, to sto se pri paljenju pali skodin znak meni licno ne bi smetalo, neka malo inovacija:lol:
jest malo pogano to zeleno osvjetljenje, vjerujem da ti to ne bi otvarao i mijenjao osvjetljenje,,iako je moguce,,,,ako bi nasao s nekim da mijenjas za neku VW-u bilo bi super
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

Jbg. nije mi se dalo zajebavati oko toga, tako da sam danas zamjeno za org. radio navigaciju, pa poslje ako izleti uzeti istu samo VW...

Evo slika, klasika:



 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

Iskreno, ne znam sta ti je smetalo ono sto svjetli zeleno mogo si zamjeniti diode, a za skodin znak mogo i ubaciti softver brate i gtv. prica :)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

lijepo ce ovo ispast i kao sto rekose samo diodice zamjeni da nebude sareno...i sretno u daljim radovima...;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

Ne znam moze li se pobrisat logo kad se pali, ovo ostalo ti je lako sredit, malo karbona po plastikama i to je to.
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Navigacija i kratak video

soffa je napisao(la):
lijepo ce ovo ispast i kao sto rekose samo diodice zamjeni da nebude sareno...i sretno u daljim radovima...;)

Heheheh, nece ispasti, zamjenio sam za org. Radio navigaciju, tako da jbg. neda mi se zajebavati sa tim, pa da jos sjebem nesto... :D

Franki je napisao(la):
Ne znam moze li se pobrisat logo kad se pali, ovo ostalo ti je lako sredit, malo karbona po plastikama i to je to.

Ma nije sve u plastikama, sve svjetli zeleno, a logo se moze skinuti to sam saznao danas, al' kako god, ja sam prezadovoljan sa ovom Radio Navigacijom...
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: "Devetneske"

Proizvodjac: AUDI
Model: S-Line
Velicina: 19"
Sirina: 8J
ET: 45
Gume: Naprijed-235/35/R19 Nazad-245/35/R19

Slike:










Nisam imao planoe da ih montiram, al' eto imao vremena pa da vidimo kako bi to izgledalo, te usput odradim par malo boljih slicica i jedan kratak video:

Da, da napomenem, da je auto taman bilo dignuto i stavljeno da zimske 15-colne tockove, tako da je trenutno na njemu Eibach Pro Kit 35/30mm sa Fabrickim amortizerima i fino stoji na 19"








I jedan video:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a5YDSs86ZVs&feature=feedu[/video]
 
Top