Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
A dje hvala mom pomocniku :p

mjau.jpg
 
Član
sad ste me nakrmili da i ja ispoliram felge, doduse kod mene fabricki imaju poprilicno sjaja ali se skida ona plastifikacija pa nije to to, sale jel ovdje bilo plastifikacije, jel moze skid boja to odradit da se ne patim puno
 
Član
Ove njegove su bile lakirane neko je prije skinuo slajfericom plasifikaciju pa udario lak tak da se dalo skinuti s skidolom...
 
OMG Marex pa zar si i njih prodo opet? :)
Velis moze 20" idemo dalje :D
Kakve su sada sledece felge u pitanju?
A oko xenona nas zanima sve daj par slika da vidimo malo bolje kakvi su nesto si skrt na slikama :)
I mozes mi poslat u pp jos jednom kako si ono mislio u vezi gewinda da se dogovorimo? Pooz
 
Član
Ma brate dosta vise i kuruzane treba nesto ddrugo uzimati, dosadilo mi vise i te felge sve isfurao nez. sta vise da stavim...hahahahaha

Ma xenoni ko xenoni, priznajem dosta su slabi od 4300 ( kako i ne ) al' mogu se voziti, nisu sad vau nesto zato sto su 12k al' fino ih je vidjeti u susretu kad idu, samo to nista vise . . .

Slikacu kad stignem i onako sam ga svega izubiao ima posla za sve majstore i sve struke . . . HAHAHAHAHAH

A sto se tice gewindi, kad dodjes zovi , dogovaracemo nesto, pravicemo neku kombinaciju . . . :D
 
Haha oke oke ako ti tako kazes vjerujem ti :)
Kako si ga izubijao sta je rec? Hahaha
Dobro ajd sad kad dodjem u januaru doletim koji dan na jednu kaficu ;) Poz
 
Član
Nije da se hvalim al' :D
OEM RS4



I napokon je na yimskom setup-u ( 15-kama ) nakon skoro 3 god. :D
- Da malo i on odmori . . . hahahah
 
Poslednja izmena:
Top