Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Hvala na pozitivnim misljenjima, drago mi je da vam se svidja ! ;)


A evo danas je usput upalo jos nesto, jest da bi vise volio MFD al' ajd' nek ima... :icon_twisted:




Uploaded with ImageShack.us


PS. Ujedno, jebe me ovo sto pise na displeju, nece da cita Video format, kao dok je u voznji ili sta vec, pa me interesuje kako da iskljucim tu caku... ?
 
RE: Passat 3bg - X5 wheels

da li pozadi imas svijetlo zelenu zicu? Ako da tu zicu samo spoji negdje na masu jer ako se ne varam ovo je nesto kao parking brake. Ne da ti da gledas u voznji a zvuk cujes? Ako nije ta zica trazi u upustvu koja je pretezno bude zica koja se kaci na rucnu kocnicu da daje signal da si stao i da se slika pojavi
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

upravu je dragon, ja sam jedne prilike prodao slican uredjaj, isto je bilo ovako, ne da gledati video u voznji, to je kao neki protekt za vozaca da ne odvraca puno paznje. jedna zica rjesava problem
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Veliko hvala na pomoci !!! ;)

Predpostavljao sam da je ta caka u pitanju, al' nisam znao kako se to "ponistava" ( da je u pitanju neka "zicica" i masa )

U svakom slucaju provjericu tu varijantu a ako nista vidjeti u upustvu ( sreca pa je novo pa ima svu papirologiju ) :D:icon_twisted:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Na zalost otisli X5 tockovi :icon_evil: , opet se vratio na Audi ovoga puta S-Line ( petokrake ) 19-ke

Velicina: 19"
Sirina: 8,5J
ET : 42.
- Gume: 215/35/R19

Evo jedna slika, za sad: :icon_smile:

2ry4ok1.jpg
 
Top