Passat 3b CROZY Moze lock auto je prodano

Passat 3b CROZY Moze lock auto je prodano

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat 3b CROZY

Bravo ja peh je peh ...

Zadnjih dana sam primjetio da je auto mrtvo na gasu ... Ali kontam nasuo sam na lijevo pumpi (posto sam bio primoran ), reko sigurno do goriva. Mjedutim danas prestizem covjeka ... 50 treca povuce fino do 60 tup isto koda mi neko kocnicu pritisnu ode na 40 ... ja se prepado vratim se iza covjeka kad opet isto ja gas, auto koci ... Odem odma do rodjak na kompjuter skopca tup MAF senzor otiso. On nasrecu imo kod sebe jedan u radnji. Zamjeni sve ok isto drugo auto kako vuce... Ali reko mi je da provozam prvo dva tri dana pa ce mi reci cjenu :)

Odose pare od stopa :)
 

san

Član
RE: Passat 3b CROZY

e j*bo te belaj al ga i ti umijes kad sam ti ja jos reko da mjenjas stope!
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

Evo mali update posto su otisli postovi :)

znaci 17" x 8.5J

znaci fele su legle ( bilo prije mjesec u temi ali otislo :) )




:123:
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

Pozdav druze..Prije nekoliko dana kupljen je passat 3b variant 1.9 tdi 81Kw/110Ks siva metalik..Ima one standardne ja mislim plastice farove..Pa sam kontao kupovati neke sa socivima..Da li me mozesh uputiti gdje ima tih farova kod nas da se kupi..Ja sam iz Lukavca kod Tuzle..Nije problem znaci Okolina Tuzle,Sarajeva i Zenice...Otishao bih da pogledam i ako naletim na dobre a ne bash preskupe,da kupim(Do nekih 300-400 KM...I zanima me za Xenon-e 6000K ili 8000K...Znaci potrebna su sociva..Ali ako radi prilicno Ok s tim plasticnim farovima,da ne smetaju drugim autima koja dolazi u susret ostavio bih do proljeca april-maj 2011 tad bih kupio,jer sam kontao kupovati felge 17" i neke kvalitetnije gume najvjerovatnije Slovenija ili gdje dalje na zapadu !!

Napish koji savjet,ziv bio..Pozdrav !!!
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

amer_e39 je napisao(la):
Pozdav druze..Prije nekoliko dana kupljen je passat 3b variant 1.9 tdi 81Kw/110Ks siva metalik..Ima one standardne ja mislim plastice farove..Pa sam kontao kupovati neke sa socivima..Da li me mozesh uputiti gdje ima tih farova kod nas da se kupi..Ja sam iz Lukavca kod Tuzle..Nije problem znaci Okolina Tuzle,Sarajeva i Zenice...Otishao bih da pogledam i ako naletim na dobre a ne bash preskupe,da kupim(Do nekih 300-400 KM...I zanima me za Xenon-e 6000K ili 8000K...Znaci potrebna su sociva..Ali ako radi prilicno Ok s tim plasticnim farovima,da ne smetaju drugim autima koja dolazi u susret ostavio bih do proljeca april-maj 2011 tad bih kupio,jer sam kontao kupovati felge 17" i neke kvalitetnije gume najvjerovatnije Slovenija ili gdje dalje na zapadu !!

Napish koji savjet,ziv bio..Pozdrav !!!

Vidi farovi sa socivima su ti 400 - 500 KM kod nas...
http://www.pik.ba/artikal/230835/farovi-passat-98-/

130 $ su ti da narucis iz amerike sa dostavom. To sam i ja planiro za 10-tak dana ... Ako hoces mogu i tebi naruciti jedno sto neznam koliko ce nas doci carina...

Ali eto za jedno mjesec ce stici pa cu ti javiti koliko me sve izaslo
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

Update:

Kupio sam farove sa socivima, montiro. Extra su na izgledali, ali od funkcije nista. Medjutim jedan je gadjo avione drugi je trazio lezece po cesti ... Nemoguce ustimati nakon vise pokusaja .... Puke zabice ( a novi stigli )

pa sam skonto da treba otvoriti farove sto sam ucinio ...



Zatim kad sam vidio socivo... Skonto sam da je kriza ...


Pa sam naso kako treba socivo ... Od roleta :) koje jos nisam platio ali et ...


Odnosno ...



I tako poce proces prepravke nosaca za sociva ... Sto je opet doso role na ideju ..


I onda pomislim pa mogao sam ih ofrabati malo ...





Pa kad se to sastavi dodje se do ovoga



Pa zatim dalje se sklapa


I tako dalje


I FIANNLY EVO GA ...





Uglavnom to bi to bice slika kad budu na auto ... Bez roleta ( san ) nebi bilo nicega i jos uvjek bi gadjo avione sa farovima !

Sada je 3 sata ujutro nevidim na oci ... Jedan je gotov jedan je osto da se pravi neka ceka novi ja ga sada nepravio ...
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

Update:

Kupio sam farove sa socivima, montiro. Extra su na izgledali, ali od funkcije nista. Medjutim jedan je gadjo avione drugi je trazio lezece po cesti ... Nemoguce ustimati nakon vise pokusaja .... Puke zabice ( a novi stigli )

pa sam skonto da treba otvoriti farove sto sam ucinio ...



Zatim kad sam vidio socivo... Skonto sam da je kriza ...


Pa sam naso kako treba socivo ... Od roleta :) koje jos nisam platio ali et ...


Odnosno ...



I tako poce proces prepravke nosaca za sociva ... Sto je opet doso role na ideju ..


I onda pomislim pa mogao sam ih ofrabati malo ...





Pa kad se to sastavi dodje se do ovoga



Pa zatim dalje se sklapa


I tako dalje


I FINALLY EVO GA ...





Uglavnom to bi to bice slika kad budu na auto ... Bez roleta ( san ) nebi bilo nicega i jos uvjek bi gadjo avione sa farovima !

Sada je 3 sata ujutro nevidim na oci ... Jedan je gotov jedan je osto da se pravi neka ceka novi dan ja ga sada nepravio ...
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

amer_e39 je napisao(la):
Pozdav druze..Prije nekoliko dana kupljen je passat 3b variant 1.9 tdi 81Kw/110Ks siva metalik..Ima one standardne ja mislim plastice farove..Pa sam kontao kupovati neke sa socivima..Da li me mozesh uputiti gdje ima tih farova kod nas da se kupi..Ja sam iz Lukavca kod Tuzle..Nije problem znaci Okolina Tuzle,Sarajeva i Zenice...Otishao bih da pogledam i ako naletim na dobre a ne bash preskupe,da kupim(Do nekih 300-400 KM...I zanima me za Xenon-e 6000K ili 8000K...Znaci potrebna su sociva..Ali ako radi prilicno Ok s tim plasticnim farovima,da ne smetaju drugim autima koja dolazi u susret ostavio bih do proljeca april-maj 2011 tad bih kupio,jer sam kontao kupovati felge 17" i neke kvalitetnije gume najvjerovatnije Slovenija ili gdje dalje na zapadu !!

Napish koji savjet,ziv bio..Pozdrav !!!

druze javi se clanu Darko_GT
ima on farove za tvog passata;)
crozy sorry za off

odlicno si sredio farove,svaka cast,pravo mocno ispade;)
 
Član
RE: Passat 3b CROZY

ArminM je napisao(la):
amer_e39 je napisao(la):
Pozdav druze..Prije nekoliko dana kupljen je passat 3b variant 1.9 tdi 81Kw/110Ks siva metalik..Ima one standardne ja mislim plastice farove..Pa sam kontao kupovati neke sa socivima..Da li me mozesh uputiti gdje ima tih farova kod nas da se kupi..Ja sam iz Lukavca kod Tuzle..Nije problem znaci Okolina Tuzle,Sarajeva i Zenice...Otishao bih da pogledam i ako naletim na dobre a ne bash preskupe,da kupim(Do nekih 300-400 KM...I zanima me za Xenon-e 6000K ili 8000K...Znaci potrebna su sociva..Ali ako radi prilicno Ok s tim plasticnim farovima,da ne smetaju drugim autima koja dolazi u susret ostavio bih do proljeca april-maj 2011 tad bih kupio,jer sam kontao kupovati felge 17" i neke kvalitetnije gume najvjerovatnije Slovenija ili gdje dalje na zapadu !!

Napish koji savjet,ziv bio..Pozdrav !!!

druze javi se clanu Darko_GT
ima on farove za tvog passata;)
crozy sorry za off

odlicno si sredio farove,svaka cast,pravo mocno ispade;)



I ovi su kupljeni kod Darko_GT :)
 
Legend
RE: Passat 3b CROZY Update *** Farovi **** str. 4

bas uredno odradjen posao,samo tako dalje passat je bombona
 
Član
RE: Passat 3b CROZY Update *** Farovi **** str. 4

Hvala svima na podrsci :cool:

Evo gotov i drugi far, sutra montira se i idu slike sa auta
img2287n.jpg

img2287n.jpg



Specialno hvala Taretu koji je farbo farove :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top