Passat 3B 1.9 TDI PD

Passat 3B 1.9 TDI PD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oo pa nek je sa srećom, bit će to dobar pasat u pravim je rukama,
nego jel te to Hiri namijerio :D
 
Član
Ma ekstra,vidim prodao si golfa pa da ulaetim i ovdje da dam koji komentar..Motor dobar,vozio sam ga u par Audia i VWa,6brzina,milina,ako ti je mjenjac uredu,auto je dobro pravo,vidi se da ima kilometara na sebi ali sta fali , najlakse je dati pare i na kraju isto , to ces ti sve dovesti u red , nece se to puno primjetiti , sretno i puno kilometara ;)
 
Ma ekstra,vidim prodao si golfa pa da ulaetim i ovdje da dam koji komentar..Motor dobar,vozio sam ga u par Audia i VWa,6brzina,milina,ako ti je mjenjac uredu,auto je dobro pravo,vidi se da ima kilometara na sebi ali sta fali , najlakse je dati pare i na kraju isto , to ces ti sve dovesti u red , nece se to puno primjetiti , sretno i puno kilometara ;)
druze provjeravo sam na dijagnostici, preso je 245000
 
Član
Ma ekstra,vidim prodao si golfa pa da ulaetim i ovdje da dam koji komentar..Motor dobar,vozio sam ga u par Audia i VWa,6brzina,milina,ako ti je mjenjac uredu,auto je dobro pravo,vidi se da ima kilometara na sebi ali sta fali , najlakse je dati pare i na kraju isto , to ces ti sve dovesti u red , nece se to puno primjetiti , sretno i puno kilometara ;)
Sve je relativno, imam komšiju koji auto staro 2 godine izjebe ko kantu, a pređe samo 50k km... kilometraža nije bitna, bitno je stanje... Jer šta se sve danas radi, ne možeš uć u kraj prevarama :) Kada gledamo da 2010-2011 pređe 200k km šta onda očekivati od nekog auta što je starije 10 godina. 10 auta od 1000 će bit ispod 500k km :D Ali hajde ubodi hahahaha Baš je kod muhe bila slika nekog e39, i na satu 180k, on iskoprca da je ustvari auto prešo 800k :O ono nisam vjerovo
 
Član
nek je sa srecom fin pasa :)
ali njima je aman mana da se izlize volan i izbijeli inst tabla i tapacirunzi od sunca,ja sam to uspio malo popravit zamazat sto se kaze :)
al neznam kako volan rijest
 
Član
Nek si se ponovio hvala Bogu, sad ces zaboravit i da si imao one golfove :D . Nadam se da ce te slusat kako treba, cunirat se uvijek moze :)
 
Član
Sve je relativno, imam komšiju koji auto staro 2 godine izjebe ko kantu, a pređe samo 50k km... kilometraža nije bitna, bitno je stanje... Jer šta se sve danas radi, ne možeš uć u kraj prevarama :) Kada gledamo da 2010-2011 pređe 200k km šta onda očekivati od nekog auta što je starije 10 godina. 10 auta od 1000 će bit ispod 500k km :D Ali hajde ubodi hahahaha Baš je kod muhe bila slika nekog e39, i na satu 180k, on iskoprca da je ustvari auto prešo 800k :O ono nisam vjerovo

Hvala bogu , to je tako , zato ja i ne gledam na kilometre , imam druga jednog koji ima passata ovakvog 148000km na satu , unutra auto kao da je minimalno 500000 preslo , volan ,prekdiaci, a znam da ga je kupio prije 10 god.auto bilo kao novo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top