passat 35i

passat 35i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da predstavim i moj auto.kao sto sam vec rekao u pitanju je vw passat i iz 91''godine.motor u njemu je 2.0i 8v(116 hp). ima zatamnjena stakla,alu felne...,evo par slika,bice ih jos,mada jos dosta toga se trenutno radi....


 
BHT Ovisnik
fin passat,fino oni idu,samo branike u boju auta lakiraj i mozda onu drugu masku:cool:
 
po meni ove folije sa strane mu odbijaju jako, ja bih skinuo, ali opet tvoje auto tvoj cejf, nekako odudaraju od prednje i zadnje sajbe, da je sve zatamljeno ok, ali ovako mi je bas fuj.
To je moje misljenje, felgice ok, slicne mojima, petokrake, definitvno mu najljepse stoje.

Daj koju sliku unutrasnjosti, jesi radio sta ili je klasika. Slika "motorica" :icon_biggrin:
 
Član
@CoL3-99
sad sam postavijo temu u projekti,pa tamo mozes da vidis sta se trenutno radi.a da idu to stoji...:cool:
samo na koju si drugu masku mislijo?

zen3dom je napisao(la):
po meni ove folije sa strane mu odbijaju jako, ja bih skinuo, ali opet tvoje auto tvoj cejf, nekako odudaraju od prednje i zadnje sajbe, da je sve zatamljeno ok, ali ovako mi je bas fuj.
To je moje misljenje, felgice ok, slicne mojima, petokrake, definitvno mu najljepse stoje.

Daj koju sliku unutrasnjosti, jesi radio sta ili je klasika. Slika "motorica" :icon_biggrin:
to sa folijama je samo privremeno,sve se tamni,morao sam pozadi da skinem,jer mi je trebao navigator,da bi izasao iz dvorista.radilo se i na unutrasnjosti,bice slike i jednog i drugog u toku sutrasnjeg dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top