Passat 3 šiber se ne otvara u potpunosti..

Passat 3 šiber se ne otvara u potpunosti..

E ovako drustvo, znaci problem je na mom passatu kao sto pise u naslovu siber se ne otvara u potpunosti. Tocnije on ima dvije opceja znaci otvaranje na gore pod kutom i povlacenje da se u potpunosti otvori, pod kutom se moze otvorit ali da se povuce nazad ne uspjeva , cuje se kako motoric krecen gurat ali odmah stane. Ako ista pomaze podatak da ja siber dugo vremena nisam otvaro jer mi je prekidac bio crko a sad sam uzeo dr pa moze li biti da je mozda zbog dugog stajanja zaribao siber..
Cijenim svaki oblik pomoci...;);)
 
Član
hajd nazovi ovaj br. 061303314 za nkih 30min posto su isti siberi na golf 4 i tvom pasatu,.,
trebas skinut citavu konzolu gdje je prekidac i svjetla i tu imas na motoricu saraf pa mozes sa alatom koji su ti ostavili pored konzole pruzit malo vise misica mislim sile da otvoris siber jer zna upast svasta u one sine/vodjice
 
Hvala ti prijatelju, nemogu te sad nazvat jer sam malo dalje od kuce , a sad cu rpobat to sto si mi reko pa ti javim jeli uspjelo ili ako bude sta nejasno, inace hvala ti unaprijed moglo ne moglo ...kralj si...;););)
 
Top