Passat 2.8 V6 4motion-Plin OMVL

Passat 2.8 V6 4motion-Plin OMVL

Član
Passat iz naslova 2000.god;atestiran plin,originalno stanju,5-gangova,u vlasništvu već petu godinu,nikakvih kvarova,normalni servisi i gas do poda,potrošnja 12-15 kg/100km.
 
Član
dobar pasonja samo se riesi te mrezice ili je farbaj u crno da ti tibor nebi rekao da je sa kokosinjca :D :cool:
 
Sve 5 samo ta maska bode oci . .Vrati fabricku i ofarbaj znak u crno ili ju nadji masku bez znaka .. Meni je ovako odrvratno .. A sve ostalo je za 5:icon_smile:
 
Početnik
Dobar pasha,ako se nevaram vidio sam ga par puta na dubravama na ininoj benzinskoj u toku sipanja goriva/plina.I pls skini mrezicu i stavi obicnu masku sa rebrima ali bez znaka. ;)
 
Član
Kako ste brzi,nemreš vjerovati.Mrežica je bila samo za sliku,gore je originalna maska,chrom lajsne i veliki VW znak,a u Dubravi sam sigurno bio ja,stanujem tamo;)Stavit ću i slike Golfa 3 i Caddy-a,kad stignem.Stigla nevera i fuckin ruska zima,pa je fotkanje nemoguće,zasada.Nadam se da postoji još koji ovakav Passat na forumu,ili...
 
Početnik
mika2 je napisao(la):
Kako ste brzi,nemreš vjerovati.Mrežica je bila samo za sliku,gore je originalna maska,chrom lajsne i veliki VW znak,a u Dubravi sam sigurno bio ja,stanujem tamo;)Stavit ću i slike Golfa 3 i Caddy-a,kad stignem.Stigla nevera i fuckin ruska zima,pa je fotkanje nemoguće,zasada.Nadam se da postoji još koji ovakav Passat na forumu,ili...

Pogledaj moju garazu http://www.bhtuning.com/vw-passat-by-sarajlic-prodan-moze-lock-t-48074.html ,imao ja istog samo 1.9 tdi isto 4x4 i malo mi je oprema bila bolja,dok je kod tebe motorizacija i godiste ako se nevaram ;)
A ja sam u Vinodolskoj,ona ulica jednosmjerna kraj onog kebab grila ;)
Daj jos slika cim prije,pasha ti je predobar :cool:
 
Član
Sarajlic,eto vidiš kako je svijet mali,nikad znaš tko je iza čoška,ili na benzinskoj.Prodat ću ovaj Passat,jer me isti čeka,samo 4 godine noviji,a djedici koji ga prodaje je hitno,on kupuje novi kod Zubaka,tako da moram požuriti.Ako ima interesenata,javite se na PM.
 
Top