PASSAT 2.0TDI 2007 god

PASSAT 2.0TDI 2007 god

Član
želio bih sa forumašima podijeliti mišljenje o ovom automobilu, auto ima 240 000km redovno održavano, ne znam je li BPK ili BMP oznaka motora, nekako ga povoljno dobijam pa mi je malo sumnjivo
svaki savjet, iskustvo bi dobro došlo......
 
Super Moderator
Koliko je to povoljno? Sple su cijene auta jbg tako je to a posto su kod nas obicno precjenjena auta taj je sigurno s nekom realnom cijenom pa ti se cini da je jeftino. Ako je 2007 imas jos godinu garancije na dizne pa ako ga kupis moli boga da sve odjednom crknu :D al su ti pogani ti u ovlastenom servisu jer ne znaju svi da se ima 7 godina garancije i auto lupam staro 4 godine otisla dizna i oni ti kazu cifru i ako vide da ne znas za garanciju oni ti fino naplate i sebi pare u dzep a oni dobiju diznu djabe u garanciji
 
Član
Mislim da je 2007. godina prelazna za 2.0 motore i problem sa diznama, da je tad rijeseno. A uostalom, koliko znam
problem je samo sa siemens diznama, a ima ih i bosch sa kojim nema problema.
 
Super Moderator
Ma nebitno imal nemal problema nego je bitno da ima garanciju. Ja sam passata prodao kolegi mozda je cak i 2008 godina bio i tako dizna otisla i besplatno je dobio drugu, al je znao da postoji garancija nisu ga uspjeli izraditi ;)
 
Top