Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

hvala hvala...;)
a sto se tice navigacije,davao sam oglas jednom pa nista nisam uspio,ima neki momak iz Banja Luke hoce da izvadi iz auta ali daje samo navigaciju,ima taj oglas na market.ba ali trazi 1000KM,ipak mislim da je to malo puno,jos su 2 forumasa ovdje rekla da ce trazit...

Ali hvala na ponudi i u svakom slucaju dobro dodje,kad se vec susreces sa opremom za auta...
meni treba velika navigacija,znaci display u boji,GPS antena,i ona konzola sto ide oko nje 2DIN(najvise bi volio ako bi gdje bilo mahagoni jer mi je sve u autu takvo..),i onaj veliki konektor kad bi se mogo ocvikat ,on dodje sa zadnje strane...pa ako ti bilo sta naleti,samo javi ili ovdje ili na PM i cijenu....drzim ti palceve..haha

A inace passaner je i dosao iz Tuzle...:D
 
RE: Passat 1.9TDI 3BG

extra pasha boja mu dobro leži,
kao i felge. jedino šteta što je
automatik, lijepo bi mu leglo
zatamnjivanje stakala a ostalo ne
treba puno komentarisati, pozz.
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

pa to si u pravu,jesto to automatik,ali obicni je obicni,i brzi i lakse za prestizat...al jebga sta je tu je....
pa mozda i legne zatamnjivanje stakala ali blago,mrzim zatamnit stakla u auta bukvalno u crno...:lol:
Pozz
 
RE: Passat 1.9TDI 3BG

extra je pasonja, samo meni se ne svidjaju ove hrom rucke...mislim da su one suvisne na ovakvoj limuzini...

pasonja VRISTI za zatamnjivanjem :)
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

thanks,bit ce jos slika pomalo,ali nikako da se nakanim da uslikam dok je cisto auto..:icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Evo jos jedna slika iako je malo starija,to sam slucajno naletio na nju trazeci nesto sasvim drugo na kompu...:D
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG ***mali Update***

Evo kao sto sam i obecao,malo da osvjezim nekolike slike,zahvaljujuci jednom extra momku Emiru poznatijem pod nickom lov2xlr8, stigle neke stvarcice sa ebay-a pa evo i slika.Danas se nekih pola sata,cak i manje seko dok to sve nisam zavrsio...
Pa ev slike:
Prvo kromirani poklopac naslonjaca za ruku


.....i malo dodataka za steke:







Sljedece u planu je stavljanje spojlera na zadnjem braniku passat w8 look,PDC senzori,i izduvi dupli od w8 koji ce samo stajati radi izgleda, ostaje zadnji lonac njegov originalni, MFd navigacija,koju nikako da pronadjem,
I bixenon originalni farovi,pa usput ako neko ima da su dobro ocuvani ,da nisu izgrebani,da nije plastika pozutila,vareni nosaci,...neka kaze.Ja bi najvise volio ako neko prodaje auto pa da mu ja dam svoje i malo nadoplatim jos,jer su moji kao novi stvarno,nisu lomnjeni nosaci itd...
Ima jos nekih stvarcica koje ce ici ali sad da ne nabrajam bezveze,otom potom..
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG ***mali UPDATE***

lijepo lijepo... i ja sam to konto... al kod mene sve uzorak drveta..."njakog" pa bi moro sve.... uglavnom super je to.... :cool:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG ***mali UPDATE***

bulex je napisao(la):
lijepo lijepo... i ja sam to konto... al kod mene sve uzorak drveta..."njakog" pa bi moro sve.... uglavnom super je to.... :cool:

bulex,jel to lamperija po golfu:lol:

fino sjeli dodaci,svidja mi se;)
 
Top