Passat 1.9 tdi SYNCRO... UBRZANJE VIDEO

Passat 1.9 tdi SYNCRO... UBRZANJE VIDEO

RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

AnDel je napisao(la):
Dobar pasha,,,nekoliko prijedloga pa proberi ako to se sta svidi,ako ne onda nista
vece fele npr 18ke,i spustiti
ovaj donji dio auta,crne plastike farbat u boju auta
krov u crnu boju
zatamniti stakla
farovi angel eyes,stopovi kristal il led kako ti volja
sklonit znakove s zadnjeg djela
na zavrsetke ausuha vece rore,,,,
eto,,,pozdrav

danas folije na stakla,za par dana farbanje svih crnih dijelova u boju auta a felge na proljece...ostalo kad se skupi para..hvala na prijedlozima uzecu u obzir...
 
Početnik
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

ma pasonja je sami vrh,a i mora bit kada to sarajlic i ja vozikamo...doduse bez vozacke ali nema veze...pssst...a syncro je to brate ide on PLASTIKE ga mogu samo usporiti..pozzz:cool:
 
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

Lija je napisao(la):
ma pasonja je sami vrh,a i mora bit kada to sarajlic i ja vozikamo...doduse bez vozacke ali nema veze...pssst...a syncro je to brate ide on PLASTIKE ga mogu samo usporiti..pozzz:cool:

brate ofarbacemo plastike u crveno jer je to najbrza boje..hehe...a nemoj da pogines sa onom korzikom(corsom) lakse malo...hehe...pozz:123::icon_exclaim:
 
Početnik
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

sarajlic haris je napisao(la):
Lija je napisao(la):
ma pasonja je sami vrh,a i mora bit kada to sarajlic i ja vozikamo...doduse bez vozacke ali nema veze...pssst...a syncro je to brate ide on PLASTIKE ga mogu samo usporiti..pozzz:cool:

brate ofarbacemo plastike u crveno jer je to najbrza boje..hehe...a nemoj da pogines sa onom korzikom(corsom) lakse malo...hehe...pozz:123::icon_exclaim:

ma u mojoj corzici mozes morsku bolest dobit...sala naravno povezivaci muldi rade svojee...a pasonju cemo mi da sredimo samo dok nam odobre kredit....hahaha:lol:
 
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

lep passat nema sta samo sto svi kazu plastike i felge ali to je sve stvar ukusa .... sa srecom:icon_exclaim::icon_rolleyes:
 
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

evo 2 snimka ubrzanja mog pasonje dakle 1.9 Tdi 110ks syncro 2 osobe u autu...:cool::cool:
prvi puta 9.0sec
http://www.youtube.com/watch?v=PIkNlD1ocm4
drugi put malo brze 8.80sec
http://www.youtube.com/watch?v=aRobc22JJrI
 
Član
passat 1.9 tdi 110 ubrzava do sto za nekih 11-11.5 sec. samo mi nije jasno kako si ti uspio za 8.8 sec.
da se nisi malo svercovao nizbrdo???
 
Top