passat 1.8T- postavljene felge

passat 1.8T- postavljene felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: passat 1.8T

ako felge... ne sjednu.... javi se meni.... meni ako moje 18'' ne sjednu... kontam sam na ovakve 17" bbs neke..... inace meni su mocne.... bbs....
 
Član
RE: passat 1.8T

motor je super, tiptronic mjenjac ti je katastrofa na njemu...postoji mogucnost da rikne ako ga samo cipujes. To da je preso samo 29000km to mozes zaboraviti ;)
 
Član
RE: passat 1.8T

orienz je napisao(la):
motor je super, tiptronic mjenjac ti je katastrofa na njemu...postoji mogucnost da rikne ako ga samo cipujes. To da je preso samo 29000km to mozes zaboraviti ;)

ma ja ne znam kako ne mozete skontat da auto ima toliko kilometara pa ima i ljudi koji ne vise u autu i godisnje prelaze 70 000 km . a za mjenjac pa ovo je limuzina nije ovo auto za street race da cu mu dizat snagu na 500 ks pa da ce se razletit mjenjac:cool:
:nx:
 
Član
RE: passat 1.8T

ovdje 2004 godina passat ima samo B5.5 model, ovaj tvoj je B5...B5.5 ima facelift:

VW-Passat-B5.5.jpg


Ne znam kako je u USA ali ja mislim da je isto,znaci velika sansa da su te slagali i za godiste... a i ako je 2004 godina, to je auto znaci 5 godina staro...pa ko u americi prelazi manje od 10 000 km godisnje? A to za dizanje snage...imas neki nitro potpise i motor ikonu kao avatar pa rekoh mozda si voljan za necim, pa da te upozorim ;)
 
Član
RE: passat 1.8T

auto je uvezeno iz Njemacke a za taj facelift znam da vw imaju zmige u retrovizorima od 2004
 
Član
RE: passat 1.8T

iz nemacke? au, to ti je jos gore... znas ti kolika je nemacka hehe, salim se... ja bi volio da ti je auto preslo 0 km i da je 2009 godina, nemoj ovo da prihvatis kao vrstu uvrijede vec ti onako logicno govorim. Od kada u Nemackoj mjere brzinu u miljama? Ocigledno je auto uvezen u Nemacku iz Amerike.

Ovo ti je passat 2002 godina, ovdje u Svedskoj:

5906547249.jpg


Nisam mogao naci niti jednog passata 2004 godina da nema facelift, barem ovdje u Svedskoj.
 
Član
RE: passat 1.8T

dario18 je napisao(la):
evo jedan update kupljene felge 17" bbs 8j

dario,te felge ja ne bih stavio na auto...ma nema para!!!!
:smajli16: :smajli16:
ja sam tebi govorio da ces biti prezadovoljan....
:cool: :cool: :cool: :cool:
extra ce mu stajati...
 
Član
RE: passat 1.8T

ljuboje je napisao(la):
dario18 je napisao(la):
evo jedan update kupljene felge 17" bbs 8j

dario,te felge ja ne bih stavio na auto...ma nema para!!!!
:smajli16: :smajli16:
ja sam tebi govorio da ces biti prezadovoljan....
:cool: :cool: :cool: :cool:
extra ce mu stajati...

vidit cemo na proljece, a tebi puno hvala na dobrom poslovanju;)
 
Član
RE: passat 1.8T

dario18 je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
dario18 je napisao(la):
evo jedan update kupljene felge 17" bbs 8j

dario,te felge ja ne bih stavio na auto...ma nema para!!!!
:smajli16: :smajli16:
ja sam tebi govorio da ces biti prezadovoljan....
:cool: :cool: :cool: :cool:
extra ce mu stajati...

vidit cemo na proljece, a tebi puno hvala na dobrom poslovanju;)
moja je duznost da ispostujem musterije... :icon_smile:
a za gume cemo vidjeti....
;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top