Pasat 5 nece da upali

Pasat 5 nece da upali

Član
U prijatelja pasat 5 74kw nece da upali auto normalno ugaseno i necre sad da upali. Na dijagnostici ne pokazuje nista.
 
Član
A mozda ti tocak nije dobro zategnut :D
Daj nam jos informacija brate, ovako ne mozemo ni nagadjat
 
Član
gledam i ne vjerujem sta piste covjeku koji ima problem, ljudi ocito ste skrenuli s teme daleko, forum je skroz nesta drugo ... ne mogu da vrijedjam izbrisat ce mi post, ovo glup gluplji postalo, davno sam ja rekao da je forum otisao u bananu kad su poceli majstori s njim upravljati ,cast izuzetcima.

@Lapo!!
forum je zadnje mjesto gdje trebas traziti rijesenje svog problema, posebno ovaj forum npr , vidis sto ljudi komentarisu, prosto ne vjerujem kakve šprdačine...
moj ti je savijet pravac majstor. prije toga ako znas provjeri da li radi dobavna pumpa u rezervoaru goriva, jer je to ako se ne varam PD motor on ima dobavnu u rezervoaru, to je njima felericno, ako ne radi na "uho" tj zuji provjeri da li dolazi struja na nju, ako ne idi do osiguraca ... vidi taj krug, vidi da li stize gorivo na filter, vidi da li nije aktiviran imobilajzer... citaj igubio kod kljuca, vidi obrtaje na "verglanju"... idi majstoru ;)

Davno je proslo vrijeme kad su ljudi dolazili na forum radi ljubavi prema autima tuningu druzenju i ostalom. Sad se forum pretvorio u nesto tipa online servis i otvara se dnevno x tema sa kvarovima. Covjek je naveo problem auto nece da upali sto je sirok pojam i nista drugo mogao je npr crknut akumulator alanser grijaci pumpa ...... Sad bi mi ovdje trebali nabrajat jesi ovo jesi ono. :)
 
Da nije kao sto je u jednom lpg servisu i ugradnji, necu ovdje reklamirati ali ko ne vjeruje odvest cu ga u taj servis licno. Ugradili plin u auto covjeku sa Pala, dodje on po auto i krene kuci, stane na pumpu da naspe plina da upali ne moze, zovne mehanicare dodju dvojica, sjedne 1 auto sastavi, sjedne drugi o5 sastavi na pola kljuca sjedne covjek nema sanse vergla. Isto ponove ista prica. Na kraju se ispostavilo da covjek ima magnetno polje i da je ometao procesor plina pa su ubacili neki drugi i sad je sve ok. XD mozda ti je drug namagnetisan.
 
Član
Da nije kao sto je u jednom lpg servisu i ugradnji, necu ovdje reklamirati ali ko ne vjeruje odvest cu ga u taj servis licno. Ugradili plin u auto covjeku sa Pala, dodje on po auto i krene kuci, stane na pumpu da naspe plina da upali ne moze, zovne mehanicare dodju dvojica, sjedne 1 auto sastavi, sjedne drugi o5 sastavi na pola kljuca sjedne covjek nema sanse vergla. Isto ponove ista prica. Na kraju se ispostavilo da covjek ima magnetno polje i da je ometao procesor plina pa su ubacili neki drugi i sad je sve ok. XD mozda ti je drug namagnetisan.
Hahahhahahhaha ja ne vjerujem sta citam :) A kako su oni otkrili da taj ima magnetno polje?
 
Top