Pas pojeo bombu – i preživeo

Pas pojeo bombu – i preživeo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neki psi će pojesti bukvalno svašta, ali Tobi, koji živi u kampu Bastion u Avganistanu sa britanskom vojskom, mora da pazi šta jede jer predmeti koje nalazi na zemlji mogu biti veoma opasni.
rucna-bomba-m.jpg

Tobi je prošle nedelje pojeo nešto za šta stručnjaci misle da je eksploziv, piše "Dejli Mejl". Nakon što je progutao toksičnu substancu dok je njuškao talibanske improvizovane eksplozivne naprave na frontu, pas je hospitalizovan.
Veterinari su izvukli otrov iz njegovog želuca i dali mu lekove protiv oticanja mozga koje je uzrokovalo grčeve. Već nakon 24 sata Tobiju je bilo vidno bolje.
 
Član
trebali su ga samo kresnut i izaslo bi samo, do duse na sve strane ali krajnji rezultat je isti izvadili bi otrov i iz zeludca i mozga i svega ostalog :)
 
Član
Ima TOMY luđi od tog Tobya... kod jarana mi... ni sad niko ne zna šta je... zovemo ga životinja jer neznamo kojoj rasi i vrsti pripada... :D

4193_1181588942145_1300836382_30509409_7124354_n.jpg


To je gluho bilo koliko je ogromna životinja, samo se ne vidi dobro na slici... treba ga nekad uporedit sa nekim normalnim psom :D
 
Početnik
antrax je napisao(la):
Ima TOMY luđi od tog Tobya... kod jarana mi... ni sad niko ne zna šta je... zovemo ga životinja jer neznamo kojoj rasi i vrsti pripada... :D

4193_1181588942145_1300836382_30509409_7124354_n.jpg


To je gluho bilo koliko je ogromna životinja, samo se ne vidi dobro na slici... treba ga nekad uporedit sa nekim normalnim psom :D

a sto je ludji??:icon_smile:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Ima TOMY luđi od tog Tobya... kod jarana mi... ni sad niko ne zna šta je... zovemo ga životinja jer neznamo kojoj rasi i vrsti pripada... :D

4193_1181588942145_1300836382_30509409_7124354_n.jpg


To je gluho bilo koliko je ogromna životinja, samo se ne vidi dobro na slici... treba ga nekad uporedit sa nekim normalnim psom :D

a sto je ludji??:icon_smile:

Nezna niko što, ali samo jednom uživo da vidiš i bilo bi dovoljno... ne ponaša se kao ostatak njegove pasmine haha svoju politiku vodi... isto dijete od 6 godina sve naopako radi i namjerno hahahahah i izgledom se razlikuje i veličinom i sve ostalo... :D ja sam im govorio da ga vode negdje da ispitaju od čega je nastala ta životinja koja stalno raste hahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top