"Parkiraj opet"

"Parkiraj opet"

Putovanja.ba
Administrator
131004090.1_xl.jpg


Nepoznati počinilac pričinio je veliku materijalnu štetu na skupocjenom autmobilu koji je bio parkiran u centru Tuzle u Bankerovoj ulici.

Naime, nepoznati počinilac je sprejom išarao BMW X5 i ostavio poruku "Parkiraj opet", a potom je oštrim predmetom izbušio gume i polomio retrovizore. Nezvanično se pominje da je pričinio štetu blizu 10.000 KM.

Automobil je bio parkiran na lokaciji gdje se ne plaćaju parking usluge, a očito je nekom zapriječio prilaz garaži ili stambenom objektu. Inače, na ovoj lokaciji traži se mjesto više za parkiranje, jer na taj način vozači izbjegavaju plaćanje parking usluga u nultoj zoni, gdje parkirna karta za pola sata košta jednu marku.

Vlasnik automobila je osoba inicijala D. M., koja je službenike policije o ovom događaju obavijestila u četvrtak uvečer. Saznajemo kako će počinilac, kada bude pronađen, odgovarati za krivično djelo oštećenja tuđe stvari.
 
Član
Tako bude kad glumis gazdu i mislis da mozes parkirati gdje hoces i kako hoces ;)

Bas me i ne cudi da je neko ovako nesto uradio kad inace ljudi sa skupocijenim autima parkiraju pa cak i voze gdje hoce, kako hoce :)
 
Član
2 litre benzina i krpa :D jedino ako ce uzimati nove felge pa moze biti steta 10 milja :D al ga seru....
 
Super Moderator
Seljak neki, treba ga nalupat i u zatvor strpat cuj parkiraj opet, sad svi trebaju ovako sarat auta ako parkira negdje gdje se ne placa? ma daj.... Gume su 2000KM koje je izbusio, retrovizor nije jeftin, a ako se skine crvena boja bice dobro
 
Član
ccc majko draga ja ljudi sta je ovo, sto allroad kaze, seljak neki al BAS, kad bi svi ovako sarali gdje bi bio kraj... Boze svega al pameti najvise! :grumpy:
 
Član
Nije uredu sto je parkirao i nekome smetao.Ali neznamo razlog.,mozda je nekome dosao u posjetu.Kako god,nije uredu odmah auto demolirati.Retrovizori nisu nimalo jeftini,a i pitanje kako ce izgledati sprej kad se skine.Uzmes kao covjek nazoves pauka i rijesen problem.Da je meni ovako uradilo,ja bi mu umjesto retrovizora prste polomio,.
 
Top