Parking papci

Parking papci

Danas me pretiče na punoj liniji,bez rotacije ova nova policijska škoda ispred parkirane policijske patrole , da bi se nakon 100m zaustavila na proširenju ta ista škoda i polukružno okrenula, ja pokazujem njegovim parkiranim kolegama da me pretiče na punoj oni se smješkaju...
 
ovo se zove osjecaj za parkiranje :D
ecpzIJ.jpg
Ek8qv5.jpg
 
Član
Naravno da smije zaustaviti a dalje nadleznost se prebacuje dalje i za to vrijeme auto i osoba čekaju dolazak nadleznih.
A to intervencija je glupost za televizije.
 
Ja ovdje u hanoveru parkirao ispred sparkasse banke da podignem pare sa kartom , znaci max 2 minute, izasao vec stoji policija pise kaznu 30 eura za pogresno parkiranje i 10 eura sto sam upalio 4 zmigavca ( pogresno koristenje 4 zmigavca, kaze za udes se koristi ), nekad stvarno mislim da me prate haha.

I ovdje bude nekad ovakih mangupa al to bude odslepano za 30,40 min.
:eek: lijepa Bosna.. :D
 
BHT Ovisnik
Sta mislite o ideji da se naprave neki stikeri, pa tko hoce da printa. Ja bih prvi uzeo jer svakodnevno vidim bar nekoliko papaka kako radim na području cijelog grada. Vrlo rado bih ih ljepio po autima papaka :)
 
Član
Danas me pretiče na punoj liniji,bez rotacije ova nova policijska škoda ispred parkirane policijske patrole , da bi se nakon 100m zaustavila na proširenju ta ista škoda i polukružno okrenula, ja pokazujem njegovim parkiranim kolegama da me pretiče na punoj oni se smješkaju...

Tu nesto cudno ?
 
Top