Pare na kamari, sad razmisljam koji da narucin ?? pomagajte

Pare na kamari, sad razmisljam koji da narucin ?? pomagajte

Kuji spoiler da uzmem :

  • Front spoiler Fabia - Agresor

    Votes: 5 20,8%
  • Front spoiler Fabia - Japan style

    Votes: 19 79,2%

  • Total voters
    24
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
hmm moze bit al jedna je crna fabia iz tuzle :) šklopocija :)

Ma drug ja gledam sta se meni svidja i to stavljam na auto, drugo ne furam se ni na davora ni na kog, svako ima svoje auto i sam odlucuje sta ce stavit na njega .

Malo se kasni sa nabavkom, dok se ne prikupe sredstva za sve komplet ( prednji i zadnji branik i pragovi).

Imo sam ovih dana problema sa kompom, rikno mi disk i cooleri , pa mi je otislo malo love, al bice za auto hehe .

Pozz..
 
Član
ShArky je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
hmm moze bit al jedna je crna fabia iz tuzle :) šklopocija :)

Ma drug ja gledam sta se meni svidja i to stavljam na auto, drugo ne furam se ni na davora ni na kog, svako ima svoje auto i sam odlucuje sta ce stavit na njega .

Malo se kasni sa nabavkom, dok se ne prikupe sredstva za sve komplet ( prednji i zadnji branik i pragovi).

Imo sam ovih dana problema sa kompom, rikno mi disk i cooleri , pa mi je otislo malo love, al bice za auto hehe .

Pozz..
buraz ukusi su razliciti... nisam htio da pogresno shvatis ovaj post gore... za moj ukus davorova šklopocija je bila extra sredjena i ja volim onakav nacin tuninga... bila mi je najljepsa u svoje vrijeme...... a sto se tice tvog tuninga samo polako buraz bice para ionako ti je jos uvijek rano da to kacish jos uvijek zna ovo shugavo vrijeme da iznenadi... LP
 
Član
Ma najljepsa fabia, dzaba, bila i ostala. Neko vece s policijom kraj njegova auta, on se parkirao na autobuskoj stanici. Podje da ga pise, kae drug djaba cete njega pisat, njemu svejedno :D kae pajkan ma ko ga jebe, i podje odlazit od auta i okrenu se....a dobra je jebla maaajku svoju :)
 
Član
krenula tema u OT:icon_redface:


ha nevolim unaprijed govorit, ni ocekivat, bice bolje odovog il od onog, kad se sve sklopi i nakaci onda cu komentarisat.

Do tada necu da se natezem ni s kim ni da ulazim u svađu zbog stvari koje jos nisu ni kupljene:cool:


Pozz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top