Panorame Tuzle

Panorame Tuzle

Član
Najbolje je Panonsko na drugom linku, barem meni, dajem cvaju ko prebroji koliko ljudi ima (a tek duhova ili glava bez tijela :) )
 
N

nenad

elvis_h je napisao(la):
aaaaaaaa ti si taj gologuzi :D

Znaci naso si me na slici :D

Hehehe, to je nasa neka interna sala. Postavio je panoramu Panonike na Tuzlarije i "puritanci" su se poceli javljati sa komentarima tipa otkud ti pravo, ne smijes ti mene slikat bez mog dopustenja, ti zadires u moju privatnost, a dosli se kupat medju 10 000 ljudi na javnom kupalistu :lol::lol::lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
duhovi su rezultat duge ekspozicije:D
nisu lose fotke,cime slikas?

Duhovi nisu rezultat duge ekspozicije vec pomjeranja ljudi sa mjesta na kojem su uhvaceni na predhodnoj fotografiji :) na ovakvom suncu ekspozicija je 1/1000. Ovo sam slikao sa Olympus SP560UZ starim aparatom koji sam nekada imao, a trenutno sam bez aparata jer mi je pukao okidac na DSLR-u od okidanja :icon_sad:
 
Član
ja kupio nikon d40, navodno extra tijelo,i nadjem da je presao preko 80 hiljada:D
bio kod mene manje od 24h
sad imam sonyja a200 i zadovoljan sam:cool:
 
Član
Na zalost nemam vise RAW, ali mislim da su ostalli .jpg morao bih provjeriti kuci na HDD, ali samo da znas svaka ova je sastavljena iz 15 ili vise fotografija pa sastavljana sa Arcsoft panorama maker-om.
 
Član
Pronasao sam .jpg u ogronim rezama samo napisi koje panorame hoces jer ima preko 400 MB svih panorama
 
Top