Paneli i slicno

Paneli i slicno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajde raja malo info tko je radio,kakva su iskustva, te me zanima gdje da nabavim sljedeci materijal u SA ili okolici Srednja Bosna..
Ploce 8 ili 10mm MDF-a
Poliesterska smola
Katalizator (za brzinu susenja smole)
Poliesterska vlakna
I ako sam jos sta propustio ispravite me... :)
 
Član
Pregledaj malo forum i ove caraudio web stranice pisalo se o tome ima nekih i slika radova a valjda ko i ovde napise par rijeci ....
 
smole imas u spektru u vitezu, al moras naruciti.. ja sam uzimao.. racunaj ako hoces ok panele da ti je treba pun racku... bar 10l, ili 20 ako je zatvoreni panel...

a MDF.. pa.. potrazi u fisu..

ako ti trebaju prstenovi, ja pravim i prodajem...
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
smole imas u spektru u vitezu, al moras naruciti.. ja sam uzimao.. racunaj ako hoces ok panele da ti je treba pun racku... bar 10l, ili 20 ako je zatvoreni panel...

a MDF.. pa.. potrazi u fisu..

ako ti trebaju prstenovi, ja pravim i prodajem...
Prsten kao prsten mi ne moze pomoci, treba mi adapter za prednja vrata, al kako ih nema kod nas, kontam si slozit panale za prednja vrata po 2x otvora na jednoj strani.... Pa se razmisljam ne znam koliko ce me doc materijal...
 
i od MDFa mozes napraviti adapter.. a i za panele ti treba prsten.. :D

a sto se tice toga koliko bi te izasao materijal, sve zavisi kakav si panel uopce zamislio, velicine, oblika, debljine tj cvrstoce...
 
Član
Da znam da mi treba prsten al ako vec uzimam MDF mogu si napravit prsten, mislim barem to nije problem... A izgleda da sam nasao adaptere tako da se predomisljam treba li mi ova investicija... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top