Pali se lampica...POMOZITE...

Pali se lampica...POMOZITE...

Član
Može biti sitnica a možda je do toga što voziš kitu od motora. Doslovno! Malo prosurfaj od starim 1.5 dci motorima. Ili ćeš zaplakati ili dati auto na slobodno tržište...
 
ZELA GTI je napisao(la):
Može biti sitnica a možda je do toga što voziš kitu od motora. Doslovno! Malo prosurfaj od starim 1.5 dci motorima. Ili ćeš zaplakati ili dati auto na slobodno tržište...

ma kume ovo napravim i zamjena
 
Početnik
sarajlija89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Može biti sitnica a možda je do toga što voziš kitu od motora. Doslovno! Malo prosurfaj od starim 1.5 dci motorima. Ili ćeš zaplakati ili dati auto na slobodno tržište...

ma kume ovo napravim i zamjena

kontaktiraj momka sa foruma, nick mu je MTR, on ceprka oko tih renault-a :D
 
Član
Ma prije 20tak dana sam rijesio taj problem. Odes kod edvina promjeni ti dihtung motora ocisti ti leptir gasa, 130km ti je popravak i laganini :D
 
beZZa je napisao(la):
Ma prije 20tak dana sam rijesio taj problem. Odes kod edvina promjeni ti dihtung motora ocisti ti leptir gasa, 130km ti je popravak i laganini :D

hvala vam puno za savjet za edvina danas odvukao auto prikopcao komp nesto tipkao i rjesio kaze problem za 3 minute....jaran mi vozio auto....rekao mu nebi se trebala paliti vsie siguran sam....

hvala vam puno....edvin kralj imal ga ko na fb
 
niksa je napisao(la):
sarajlija89 je napisao(la):
niksa je napisao(la):
drago mi je da si rjesio problem i nadam se da ces promjeniti misljenje o svom malisanu ;)

ma burazeru moj jel ti vozas reno....:)

da


koji model brate moj koliko si dosad ulozio u njega ja sam ovog uvezao iz njemacke....brate moj 2006 frajer ga tek izvukao na ulicu...

al peh neki krenuo....veceras se vozao nekako drugaciji gas ponasanje motora...otkakao ga jee edvin uradio....kao kad sam ga tekj kupio aBd nadam se da ce tako i ostat
 
Top