Pali se lampica...POMOZITE...

Pali se lampica...POMOZITE...

eH Ovako braco moja...odnedavno mi se pali lampica nekad u voznji znaci nekad hoce nekad nece....i cim se upali auto gubi snagu mislim gas i imam osjecaj da se gasi.....pada kazaljka brzine...

molim vas sta da radim isao sam kod raznih majstora....do cega moze biti u pitanju je reno clio 2003 1,5dci a u pitanju jelampica koja pokazuje grijace i elektroniku one neke crtice....

pomozite mi drugovi i majstori nemam para za bacanje....:icon_cry:
 
Član
prvo lagano procitaj pravila...
http://www.bhtuning.com/za-nove-clanove-t-18319.html
 
s obzirom na broj postova pogrijesio si sa prvom temom i podforumom

predstavi se u nove clanove pa onda cemo rjesavat probleme ;)

http://www.bhtuning.com/novi-clanovi-f-4.html

procitaj temu za nove clanove zatim se predstavi ;)
 
burazeru mj pali mi se lampica od grijaca i ono cik cak sto ide to je elektornika znas koja lampica
21nh9jk.jpg


braco mja danas zamejnio neke djelove al opet isto
 
Početnik
sarajlija89 je napisao(la):
burazeru mj pali mi se lampica od grijaca i ono cik cak sto ide to je elektornika znas koja lampica

braco mja danas zamejnio neke djelove al opet isto

u clana ArminM je se ta lamica palila i na kraju mu je bio pokvaren prekidac na kocnici tj onaj sto ti pali stop svjetla pogledaj to,negarantujem da je to ali pogledaj ili se obrati njemu on ce ti to najbolje objasnit;)
 
ma neznam sta cu drugovi moji gdje da idem na dijagnostiku.....jest me krneulo endavno imao udes nisam jso napravio airbeg mog sjedista...cccccccc
 
Početnik
edo_benz je napisao(la):
pa sto bolan citira citav post s lampicom :) P.S razbij je

spameru jesil ti ziv,nema te nesto:icon_question::icon_question::icon_question: :cool::cool:
:icon_exclaim: ja sam rekao sto znam o kvaru:lol:
 
Početnik
Reno i VW nemaju istu shemu za lampice i kvarove..nebi rekao da je to sto je Sarajlic naveo al hajd..

prvo uzmi knigicu od auta,u njoj imate 40%rijesenja i saznanja o kvarovima..uzmi citaj i nadji sta znaci ta lampica,zbog cega se pali itd..i onda ces znat sta je..to prvo uradi ;)
 
Početnik
edo_benz je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
pa sto bolan citira citav post s lampicom :) P.S razbij je

spameru jesil ti ziv,nema te nesto:icon_question::icon_question::icon_question: :cool::cool:
:icon_exclaim: ja sam rekao sto znam o kvaru:lol:

ma ziv sam jedva,oporavljam se,evo pomazem covjeku sta ce s lampicom :cool:

ma neka neka lampica neka se pale:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
sarajlija89 je napisao(la):
ma nek se ona pali al da mi ne gubi snagu i ne trza auto kad se ona pali

otidji na dijagnostiku i provjeri,ja tacno nemogu reci sta je jer neznam ali najsigurnija dijagnostika i dobar majstor;)
 
Top