PALI SE LAMPICA OD ULJA I PISTI

PALI SE LAMPICA OD ULJA I PISTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
EVO MENE OPET:icon_smile:pONOVO IMAM PROBLEM SA LAMPICOM OD ULJA I ZVRKOM:icon_sad:pROMJENIO SAM SLEDECE: ULJNU PUMPU,VAKUM PUMPU,DAVAC NA FILTERU,NASUO GUSCE ULJE.MOTOR KADA JE VRUC PRITISAK ULJA NA MOTORU MI PADNE NA 0,NEGDE GUBI PRITISAK,LETECI LEZAJEVI SU UREDU...STA IMA JOS DA SE VIDI DA BIH SE RESIO PROBLEM A LAMPICA MI SE UVJEK PALI KADA JE TEMPERATURA OKO 90 STEPENI,KAZALJKA NA SREDINI?????
 
Super Moderator
Nisi trebo otvarati novu temu. Jesi siguran da su lezajevi uredu? Sko tako pada pritisak ulja zaribace ti auto druze. Nadji dobrog majstora da ti to rijesi a do tad ne vozaj auto
 
Član
moze biti i do ventila... kod mene se prestala gasito kako nemam termostata... nit kuva autoo nista visee... sve je kao normalno sad sem stoo ne nabijaa bas radnu temperaturu, dodje kazaljka do cetvrtine skale one najdalje kad se normalno vozii po gradu do 3 brzine. :icon_question:
 
Kako dolazi ljeto i topliji dani sve je vise raje sa problemom pritiska ulja, temperaturom vode itd. glavni uzrok je potrosen motor, ponajvise leteci lezajevi, pa onda karike, ulje itd. kako je vrijeme toplije tako se i temp ulja podize za nekih 10ak stepeni i vise... ja imam senzor temp ulja i temp ulja je za 10C veca nego npr. u martu ili aprilu... i sto je veca temp ulja, ono je rjedje i onda opada pritisak... najbolje ti je osvjeziti motor ako nije skroz u banani ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top