pali mi se grska na airbag-u,kako ponistiti?

pali mi se grska na airbag-u,kako ponistiti?

zdravo,opet ja sa mojim problemima...
jucer sam povaduio sjedista i uzeo da ih lijepo operem i usisam(dubinski) i morao sa ih odpojiti i neznam koji me djavo natjera da dam kontakt radi neke druge gluposti i pojavi mi se na Bord-u greska sa airbag-om... i opet sam ih vratio ali se nije ugasilo... sad mi nonstop pisti i blinka.. sta mogu da uradim,jel se mora na diagnostiku pa ponistiti ili mogu to ja sam uraditi kao npr.ponistavanje intervala servisa(kombinacija,ono sa onim pipcima na cockpit-u i davanjem kontakta)..
hvala unaprijed ;)
 
Član
i meni je to bilo,i ja isto vadio sjediste,( ne smijem ni reci zasto sam vadio sjediste:lol:) i kad sam vratio sve fino lampica izbi oci, odem na dijagnostiku i ugasi se odma;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
i meni je to bilo,i ja isto vadio sjediste,( ne smijem ni reci zasto sam vadio sjediste:lol:) i kad sam vratio sve fino lampica izbi oci, odem na dijagnostiku i ugasi se odma;)

haahha, jel to ispala marka za sjedište pa nisi mog'o izvaditi,hehe šala
Kod mog rođaka je se to isto dešavalo, i riješio je nekako, večeras il sutra ga pitam pa ti javim, i promjeni naslov nije grska nego greška
 
Član
Moraš dijagnostikom poništiti...Ja prvi put ovde od vas čujem da postoji neki dr. način za poništavanje greške airbaga osim dijagnostikom:icon_question:
 

MTR

Član
stavi kljuc , okreni desnu sisu na na instrument tabli desno i drzi , daj kontakt , drzi i dalje sisu i broji do deset ili dvanaest , pusti desnu sisu i odma predji na lijevu sisu i okreni je desno i drzi par sekundi.
vrati kljuc i ponovo daj kontakt
 
Član
MTR je napisao(la):
stavi kljuc , okreni desnu sisu na na instrument tabli desno i drzi , daj kontakt , drzi i dalje sisu i broji do deset ili dvanaest , pusti desnu sisu i odma predji na lijevu sisu i okreni je desno i drzi par sekundi.
vrati kljuc i ponovo daj kontakt
Ovdje mi je sve jasno, osim gdje da nađe sisu :lol:
 

MTR

Član
nookey je napisao(la):
MTR je napisao(la):
stavi kljuc , okreni desnu sisu na na instrument tabli desno i drzi , daj kontakt , drzi i dalje sisu i broji do deset ili dvanaest , pusti desnu sisu i odma predji na lijevu sisu i okreni je desno i drzi par sekundi.
vrati kljuc i ponovo daj kontakt
Ovdje mi je sve jasno, osim gdje da nađe sisu :lol:

zna on , stara je to baraba :lol::lol::lol:
 
Top