Pale se rikverc svjetla

Pale se rikverc svjetla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može pomoć? U vožnji mi se pale rikverc svjetla, pa se ugase, pa opet pale i znaju goriti neko vrijeme. Pitao sam pa su mi rekli da je to onaj prekidač kod mjenjača negdje. Zanima me gdje i kako to ispraviti?
Hvala
 
Član
ne kontam kako mislis ispraviti ... rikverc prekidac se bas i neda popravljat on ti se nalazi negdje na mjenjacu i izgleda slicno svjecici ... sknies dzek sa njega odvijes ga ... ubacis novi, vratis dzek i to je to ...
 
Član
moze tu biti vise stvari. neki modeli auta imaju prekidac kod same rucice mjenjaca a ostali na samom mjenjacu. ako je sistem na mjenjacu onda imas kao malu kruskicu u koju ulaze 2 zice i na njoj meni se cini kljuc 21. skines i zamjenis sa drugom ispravnom. ako je prekidac na rucici onda ti je lakse za promjeniti to.
ako nije ni jedno od toga onda ti provjeri masu na stopkama jer je to boljka renault vozila i cesto imaju problema sa masom pa se svjetla nazad mjesaju
 
slazem se sa...najpre ce biti masa u pitanju.....moras ispitati sve spojeve i da li su dobri kontati...jer to su najcesci kvarovi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top