Pagani Zonda R , Tiff se otkino' skroz

Pagani Zonda R , Tiff se otkino' skroz

Član
Poznavajući Porsche fana on bi kad bi "baš moro" uzeo Dauer 962 Le Mans:lol:

Evo nađoh slučajno jedan primjerak na prodaju, ko ispod čekića, prva ruka vozila umirovljena njemačka doktorica.

http://www.racecarsdirect.com/listing/29070/Dauer_Porsche_962_Le_Mans.html
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dosta proizvođača ima track car u prodaji. JA mislim da je ovaj najbolji na svijetu trenutno i to je MOJE mišljenje. Možda ima neki brži i bolji da nisam čuo za njega, ali do sad što vidjeh i čuh, ovo je No.1!;)

i moje :cool:
 
nikola je napisao(la):
Poznavajući Porsche fana on bi kad bi "baš moro" uzeo Dauer 962 Le Mans:lol:

Evo nađoh slučajno jedan primjerak na prodaju, ko ispod čekića, prva ruka vozila umirovljena njemačka doktorica.

http://www.racecarsdirect.com/listing/29070/Dauer_Porsche_962_Le_Mans.html



Pa đe si bolan ti, dobro si se sjetio napisat nešto... :icon_smile:
...a ovo ti je živa istina za Dauera i mene.... :D
 
Član
Nema šta Pagani Zonda R je super, samo ovaj idiot Tiff nema pojma kao ni ostali u toj usr...oj emisiji fifth gear...

Top gear rulezzz
 
Čuj Tiff nema pojma, pa de ga ti nauči čovječe njegovom poslu.....cccc
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost
Ako si neki znalac znat ćeš o čemu govorim...

Tiff Needell je vrhunski vozač koji je u stanju posramiti bilo kojeg profi trkača, ako je riječ o vožnji u cestovnim automobilima...
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Čuj Tiff nema pojma, pa de ga ti nauči čovječe njegovom poslu.....cccc
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost
Ako si neki znalac znat ćeš o čemu govorim...

Tiff Needell je vrhunski vozač koji je u stanju posramiti bilo kojeg profi trkača, ako je riječ o vožnji u cestovnim automobilima...

ha ha ha ha ha , fifth gear objektivan.
Nedavno sam gledao emisiju gdje su neko auto ocjenjivali po tome koliko će brzo u njega natrpati kartonskih kutija i vozati po stazi....
I kod njih je presao stig(ocjenjuje auta i daje komentare i to) odličan vozač bio ali o vođenju emisije nema pojma.

Fifth gear jedna od najgorih auto emisija definitvno (msilim da su bili pred gašenjem)

Kod:
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost

Obe emisije na duhovit način pokušavaju da testiraju automobile razlika je u tome što top gear jeste duhovit a fifth gear ... ne znam kako to nazvati humor sigurno nije
 
Član
Slazem se sa Porscheom, Tiff je profesionalni vozac utrka, kao i Plato koji vozi Chevrolet u BTCC. Top Gear je vise show, Fifth gear daje malo vise podataka o autu. Najveci im je problem, jer se furaju na Top Gear. Da idu nekim svojim stilom, mislim da bi to bila mnogo bolja emisija. Al i ovako su ok...
 
Član
Ok su i ovako. Ali, ali. Već rekoh, nitko ne može odraditi test kao Jeremy kada se potrudi. Emocije, humor, sve upakovano u kvalitetnu produkciju;)
 
Član
zonda r, je fenomenalno auto, samim svojim izgledom zvukom ma svim, asocira na brzo zestoko a i ujedno veoma zabavnu vozilicu...

meni nijedno auto nije doraslo ovoj ZONDI, i toliko bih volio ovo malo provozati, ali to će ostati samo želja,....

čak je bio moj izbor na NFS-u SHIFT hahahaha... :D (pokraj veyrona sam uzeo ZONDU R )
 
Član
duleprof je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Čuj Tiff nema pojma, pa de ga ti nauči čovječe njegovom poslu.....cccc
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost
Ako si neki znalac znat ćeš o čemu govorim...

Tiff Needell je vrhunski vozač koji je u stanju posramiti bilo kojeg profi trkača, ako je riječ o vožnji u cestovnim automobilima...

ha ha ha ha ha , fifth gear objektivan.
Nedavno sam gledao emisiju gdje su neko auto ocjenjivali po tome koliko će brzo u njega natrpati kartonskih kutija i vozati po stazi....
I kod njih je presao stig(ocjenjuje auta i daje komentare i to) odličan vozač bio ali o vođenju emisije nema pojma.

Fifth gear jedna od najgorih auto emisija definitvno (msilim da su bili pred gašenjem)

Kod:
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost

Obe emisije na duhovit način pokušavaju da testiraju automobile razlika je u tome što top gear jeste duhovit a fifth gear ... ne znam kako to nazvati humor sigurno nije


fifth gear je odlicna emisija, imaju 3 profesionalna vozaca (trkaca), tiff ne znam da li se vise bavi aktivnim trkanjem ali se bavio i to veoma uspjesno i dugo, dok su vicky i plato aktivni i dalje. Bolje mi je da gledam 3 trkaca kako ocjenjuju autmobile nego 3 "glumca" koji ih voze i glume saljivdzije kao u top gear-u
 
Član
galebu2 je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Čuj Tiff nema pojma, pa de ga ti nauči čovječe njegovom poslu.....cccc
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost
Ako si neki znalac znat ćeš o čemu govorim...

Tiff Needell je vrhunski vozač koji je u stanju posramiti bilo kojeg profi trkača, ako je riječ o vožnji u cestovnim automobilima...

ha ha ha ha ha , fifth gear objektivan.
Nedavno sam gledao emisiju gdje su neko auto ocjenjivali po tome koliko će brzo u njega natrpati kartonskih kutija i vozati po stazi....
I kod njih je presao stig(ocjenjuje auta i daje komentare i to) odličan vozač bio ali o vođenju emisije nema pojma.

Fifth gear jedna od najgorih auto emisija definitvno (msilim da su bili pred gašenjem)

Kod:
Trebao bi znati da su 5th Gear i Top Gear dvije potpuno različite emisije, jedna je objektivna,a jedna više ide na emocije, duhovitost i originalnost

Obe emisije na duhovit način pokušavaju da testiraju automobile razlika je u tome što top gear jeste duhovit a fifth gear ... ne znam kako to nazvati humor sigurno nije


fifth gear je odlicna emisija, imaju 3 profesionalna vozaca (trkaca), tiff ne znam da li se vise bavi aktivnim trkanjem ali se bavio i to veoma uspjesno i dugo, dok su vicky i plato aktivni i dalje. Bolje mi je da gledam 3 trkaca kako ocjenjuju autmobile nego 3 "glumca" koji ih voze i glume saljivdzije kao u top gear-u
Kao što rekoh i stig(Ben Collins) sad testira automobile , čovjek je extra vozač ali očajan stvarno očajan u prezentaciji .. takvi su i ovi
Kad vidim one četiri face muka mi dođe, i daleko su oni od neke objektivnosti i davanja nekih dobrih informacija(da se uozbilje možda bi to i valjalo)
 
Član
jebo vas više Fifth Gear, Top Gear, Tiff, Jeremy...

TEMA JE PAGANI ZONDA R, šta serete oko serija...

(ko obojica ste stručnjaci pa vi sad mozete nekog ocjenivati...a i njih to zaboli )
 
Član
Salle je napisao(la):
jebo vas više Fifth Gear, Top Gear, Tiff, Jeremy...

TEMA JE PAGANI ZONDA R, šta serete oko serija...

(ko obojica ste stručnjaci pa vi sad mozete nekog ocjenivati...a i njih to zaboli )

Tema je Pagani Zonda R , Tiff se otkino' skroz :D, pa me malo ponijelo jer me ljudi nerviraju :icon_exclaim:
 
Top