Pagani Zonda R , Tiff se otkino' skroz

Pagani Zonda R , Tiff se otkino' skroz

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=goGqQoGcgj0&feature=player_embedded[/video]
 
U pm ja se najezio :icon_eek: stvarno kakva zvijer od auta majko mila,kad se pro ovako sjebo ,kakvo bi to iskustvo bilo za nas smrtnike. Nevjerovatno! :icon_eek:
I jos ima ljudi koji ce za ovo rec da je smece,ccc
 
Član
Zonda je jedan od najboljih supercarsa danasnjice, bez sumnje. Niko ga nije vozio, a da se nije bas odusevio...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zonda je jedan od najboljih supercarsa danasnjice, bez sumnje. Niko ga nije vozio, a da se nije bas odusevio...

Jel' to namjerno nisi bio bezobrazan i rekao najbolji?:D

Ipak, R jest najbolji.:123:
 
E jeste dosadni vi sa tom amg mashinom,svaka cast,al ispade sad sve zasluge idu motoru. Pagani je taj koji je uzeo taj motor ,usavrsio ga i sve to zapakovo kako treba u ovakav ubitacan stroj kakav Zonda jeste. Imo je i Mercedes pokusaja u ovim supercars vodama, nije nesto superslavno prosao.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jel' to namjerno nisi bio bezobrazan i rekao najbolji?:D

Ipak, R jest najbolji.:123:

Pa tesko je danas za bilo koji reci da je najbolji, pa i za Zondu. Al da je u vrhu, definitivno jeste, ostalo su nijanse.

I kad napisah Zonda jedan od najboljih, nisam mislio iskljucivo na R model, ovo je ionako samo track car :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
I kad napisah Zonda jedan od najboljih, nisam mislio iskljucivo na R model, ovo je ionako samo track car :icon_biggrin:

Dosta proizvođača ima track car u prodaji. JA mislim da je ovaj najbolji na svijetu trenutno i to je MOJE mišljenje. Možda ima neki brži i bolji da nisam čuo za njega, ali do sad što vidjeh i čuh, ovo je No.1!;)
 
Zonda R je trkaći autombil, i nema dozvolu za cestu isto kao i ferrari FXX, naravno da će trkaći automobil biti i najbolji i najjači i najbrži, meni je puno zanimljivija Zonda F, i ne bi bila loša neka usporedba sa drugim hyper carovima... :icon_biggrin:
Ja bi rađe za milijun funta uzeo polovni audi R8 le mans, ili BMW LMR V12.... :D
 
Top