pada struja, pomoc?

pada struja, pomoc?

BHT Ovisnik
dansa gledao,dobro puni,napon 14.xx sto je dobro,auto je u majstora da js malo procacka pa cu mjenjati kablove sutra od HU
 
BHT Ovisnik
rijesio sam problem,kupio 3m kabla onog za woofer,neznam koja je debljina,jel mozda 5 il 10mm2,stvarno sam zaboravio,spojio dirket s AKU + i - na HU + i - ,prije se na 19 vec poceo gasiti kad bass udari,sad normala gruha,na 14 je vec trepterio HU,sada je super,valjda nece bit problema ,jesam li ja to dobro ?:D
 
Član
Pa logicno da je morao da prvo provjeri punjenje akumulatora,nije ga kostalo nista sto je prvo to odradio. Bitno je da je problem rijesen,sad pojacavaj do daske:icon_biggrin:;);)
 
BHT Ovisnik
hehe hvala vam na pomoci,nego jel smeta sad sto je dirket spojeno na AKU + i -
 
Član
Tvoj auto...;)
A vidim da je instalacija odrađena dosta loše... mislim da ti redi tih 10€ koliko dođu 2 osigurača i kućišta ne isplati zaje...
 
BHT Ovisnik
nemogu naci ni glupe stopice da kupim,a osigurac cuo sam da ima uzeti u citluku,nije mi na ruku da idem zbog toga tamo,ima negdje u temi tamo kad sam spajao,cijel grad i okolicu sam pretrazio,bas nigdje nema osiguraca,a ne kupuje mi se set kablova radi samo osiguraca,kad bude na ruku uzet cu
 
Član
Ako ti moze sta pomoc kontaktiraj ove ... ili ako budem ja iso u citluk mogu ti pokupit

http://www.pik.ba/artikal/121327/osiguraci-40i-ili-80i/
 
Top