Pach za NFS Underground 1 ili 2

Pach za NFS Underground 1 ili 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znali neko imali gdje kakaw pach za Nfs underground 1 ili 2 da se skine da imaju npr nowa auta ili nesh tako
 
nevjerujem ja imam undergraund 2 trazio sam po netu al nidje nema samo ima chitovi koje je neznam ukucat odnosno nema nigdje da pise kako
 
Član
znam da imaju i stavljao sam ali DAAAAAAAAVNO ima dosta beauty djelova pogotovo kopaj malo po netu
 
Član
za undergurund 2 imas msilim jedino dodatak crossa to ti dode ono ka za evropsko trziste a za undergrund 1 imas msilimsamo dijelova .D
 
Član
D_cash je napisao(la):
za undergurund 2 imas  msilim jedino  dodatak  crossa to ti dode ono ka za evropsko trziste a  za undergrund 1 imas msilimsamo dijelova .D

znas li link odakle se moze skinuti taj dodata i sta se sa njim dobije,auta dijelowi ili....:icon_confused::icon_confused:
 
cheatove pisete ono kad viam pise "press any key......." prije nego pritisnete upisiste cheat , a mislim da se sa piratskim cd-om ne moze igrati preko neta samo original
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
nevjerujem ja imam undergraund 2 trazio sam po netu al nidje nema samo ima chitovi koje je neznam ukucat odnosno nema nigdje da pise kako

ajde daj te chitove:icon_cry::icon_cry:
 
Član
Ne mozes preko neta jer trazi steam servis...a na to djubre moras se registrirati, poslati im serijski kod igre i nesto love...komplikacija :(
 
Zuka_GT je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
nevjerujem ja imam undergraund 2 trazio sam po netu al nidje nema samo ima chitovi koje je neznam ukucat odnosno nema nigdje da pise kako

ajde daj te chitove:icon_cry::icon_cry:

posto nemam puno ev neki
ordermebaby-nisanskyline i mazdarx7 u quick race
gotaedge-edge sponzor vinly
regmybank-200$ucarer mode
ev mozes ovde vidit:http://www.crovortex.com/cheats/sifre-153-Need_for_Speed_Underground_2.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top