Pa ti sipaj gorivo svugdje...

Pa ti sipaj gorivo svugdje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest cojk baksuz..gledo sam ovo jednom,,,, isto koda je neko namjerno gurno gumu na njega:lol::lol::lol:
 
@ rinaldo:

Pa ne mora tebi i meni biti isto dobro i loše...

Dobro je jer je neuobičajeno i ne viđa se svaki dan da čovjeka pokupi točak od kamiona ili autobusa...
 
N

nenad

Editovan link zbog neprimjerenog naslova (isti video samo sa drugim naslovom) ;)
 
N

nenad

Strasno, jbt! Sestri i zetu se desila slicna stvar, u tunelu blizu Tuzle ih udario tocak koji je spao sa kamiona! Udario ih direktno i razbio prednji dio SKROZ, sreca njima nije nista bilo.
 

LSD

Član
strasno....
stara soferska.....
"sve je dobro dokle god te tvoja guma s prikolice ne pocne preticati"
nagledao se ja ovakvih situacija
 
Hvala na editu, nisam ja mogao naći pod ovim naslovom, kucao 'benzinska' u search bar na Tubeu i ovo je ispalo...

Svakako, ni u šali mi namjera nije bila postanje linkova neprimjerenih niti uvredljivih sadržaja.

Dijelimo svi zajedno slične interese i ne smije biti ni natuknica nekih uvreda...
 
Član
ja i prijatelj picimo iz mostara na motoru s motorijade kad ispred nasjedno 500km puca covjeku guma na kamionu i guma spada s kamiona odbijase se od auto s suprotne strane i ide na nas, mi vozimo oko 100km/h i samo nas dragi Allah dz.s. spasi pogibije pa smo je uspjeli nekako izbjeci, citav zivot mi je proletio u glavi u 1 sekundi.. strahota..
 
Član
Kad sam prvi put ovo gledao cinilo mi se kao fotomontaza, a i dalje mi je sumnjivo...Ali ako je stvarno, ovaj lik je nevidjeni baksuz...
 
Ma nije ništa čudo obzirom kakva vozila voze po putevima... Ja lično nisam imao ni sličnih iskustava, ali jedan prijatelj koji vozi dostavnjaka imao je slučaj da se čovjeku otkačila prikolica s kamiona i prešla na njegovu stranu... Za dlaku je izbjegao stravičan udes...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top