Pa 'ko ti dade prometnu i vozačku: 155 km/h kroz naseljeno mjesto!

Pa 'ko ti dade prometnu i vozačku: 155 km/h kroz naseljeno mjesto!

Član
king :cool: poserem mu se ja na glavu drito ovdje nema kazne ovo je za bolnice i dozivotne zabrane
... i kaze sutra pogino taj i taj zbog neprilagodjene brzine pa smijesno
i onda mi kofol rip - ma ko ih j*e ...:icon_mad:
 
Član
ma žurilo dijete u školu pa ga tata malo zavrn'o, nije lahko doći u školu da te raja zaj*aju tata ti vozi merca a ti kasniš :lol: pa ja i j*g tata se malo zanio i fulio i školu jbg :lol:
 
Taj lik je teška seljačina i praznoglavac, i da ima nekog zakona u ovoj j*.noj državi treba mu auto oduzet i to trajno, i da odleži godinu dana u zatvoru. Koje novčane kazne i bodovi, ta sranja nikad nisu bila djelotvorna protiv ovakvih manijaka :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Jbt pa za nepovjerovat, stvarno ima svakakvih budala na cesti u pm, covijek od 46 godina toliko vozit, pa sta ce njegov sin radit kad je on budala a omatorio!!!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Ma ja uvijek je kod nas bilo, jel vozas malo boljeg Merca, tatin sin...

Vozaca naravno treba kazniti i ovo staviti bas u javnost na tv, neka ga malo bude sramota...
 
Član
mato19E je napisao(la):
o jbm. ti zivot,dobit ce isto sto sam i ja dobio a vozio 105km/h vise od ogranicenja,a ja dobio 100km kazne,1mjesec vozacke i 2 kaznena boda sto sam vozio 20 vise od ogranicenja

Gdje to care, života ti ima da se za +20 km/h oduzima vozačka i da je 100km kazna?? :icon_rolleyes:
 
Član
ja lićno iz iskustva znam da su ovi strajiljudi d 50 godia katastrofa za volanom divljaju i pretiču brzo voze...dok se mlađa raja opet pridržava pravila...pozzz:cool:
 
Član
Ja necu rec tako nesto sigurno :D

Zato se i ne javljam na ovu temu, samo citam sta pisu ovi ublehasi :icon_eek:
 
Top