P: VW GOLF 1.8GT- PLIN HITNO

P: VW GOLF 1.8GT- PLIN HITNO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem golf mk2 gt sa plinom motor je 1.8 gt 66kw super stanje, 89 godiste0 4x alu felge 15 sa skooro novim gumama,i 4x celicne 13 sa ratkapama i dobrim gumama. Auto posjeduje jos xsenon svjetla, angel eyes, daljisnko sa centralnom, dvd,bord comp, lavlja kanda, spusten registrovan jos 10mj regularan sa papirima,kompletna generalka motora,trapova,i svega ostalog uradena prije par mjeseci....... komplatna unutrasnjost je od gti ..i jos dosta toga cijena po dogovoru....

evo par slika
 
Član
RE: P: GOLF MK2 GT-plin

gtimanix je napisao(la):
Prodajem golf mk2 gt sa plinom motor je 1.8 gt 66kw super stanje, 89 godiste0 4x alu felge 15 sa skooro novim gumama,i 4x celicne 13 sa ratkapama i dobrim gumama. Auto posjeduje jos xsenon svjetla, angel eyes, daljisnko sa centralnom, dvd,bord comp, lavlja kanda, spusten registrovan jos 10mj regularan sa papirima,kompletna generalka motora,trapova,i svega ostalog uradena prije par mjeseci....... komplatna unutrasnjost je od gti ..i jos dosta toga cijena po dogovoru....

evo par slika



Koliko para trazis za golfa? Zainteresovan sam za tvoj auto!
 
Član
RE: P: GOLF MK2 GT-plin

pinki87 je napisao(la):
gtimanix je napisao(la):
Prodajem golf mk2 gt sa plinom motor je 1.8 gt 66kw super stanje, 89 godiste0 4x alu felge 15 sa skooro novim gumama,i 4x celicne 13 sa ratkapama i dobrim gumama. Auto posjeduje jos xsenon svjetla, angel eyes, daljisnko sa centralnom, dvd,bord comp, lavlja kanda, spusten registrovan jos 10mj regularan sa papirima,kompletna generalka motora,trapova,i svega ostalog uradena prije par mjeseci....... komplatna unutrasnjost je od gti ..i jos dosta toga cijena po dogovoru....

evo par slika



Koliko para trazis za golfa? Zainteresovan sam za tvoj auto!



IMAS PM
 
Član
RE: P: GOLF MK2 GT-plin

ja sam ti rekao svoju ponudu..mozda ti mogu dati jos malo para na ono sto sam rekao i to je sve..pa eto,skontaj se i javi mi..ja svakako trazim auto da kupim..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top