P: vw bora dijelovi

P: vw bora dijelovi

Član
Pozdrav.
Imam na prodaju bukvalno nove dijelove za VW Golfa 4 ili Boru. Prije par godina sam uzeo stranca, rastavio ga i to htio ubaciti sebi u golfa,ali sam dobio dobru ponudu prije nego sam zapoćeo radove i prodao ga. Uzeo nekog mercedesa i zaboravio bukvalno na ovo. Imam šta god poželite za ovu vrsta auta pa pitajte ako šta treba.

Znači motor je bukvalno nov prešao nekih 5-60.000 km/h, 1.9 tdi.
Takođe' prodajem svu elektroniku za golfa 4 ili Boru, el. podizaće, tapacirunge i tako te stvari.
Kilometar sat isto na prodaju.
Sjedišta nova na prodaju, nikad ubaćena u auto.

Kontakt je 062/552-320
 
Član
Ne bi bilo lose malo slika i tacan model vozila. Slike enterijera. Kod motora. Da li je bora ili golf?
 
Član
Pozdrav druže.
Rado bih slikao ali 90% stvari je prekriveno velikim najlonom da se ništa ne šteti niti praši, BORA bila stranac iz Njemačke i rastavljena. Ako je baš potrebno bit će slika. U pitanju su dijelovi od VW BORA 1.9 TDI.
 
Član
Cekaj jel imas samo mehaniku ili imas i enterijer i elektroniku.
Mene zanima koja je boja lajsni konzole oko klime poklopac pepeljare...zanima me resetka desna od ventilacije itd. Imas li tako te plastikarije
 
Član
Slabo druže imam išta od plastike. Od enterijera su ostala sva sjedišta, tapaciruzni, kilometar sat, i možda po još neka glupost. Što se tiće elektronike imam čitavu.
 
Top