P: SAXO VTS 1.6 8V 4.900 HITNO

P: SAXO VTS 1.6 8V 4.900 HITNO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: P: SAXO VTS 1.6 8V

Covjece malo se aktiviraj, stavi auto i na market i pik. Nemogu da vjerujem da ga nemozes prodati toliko za te pare, ak mu nesto zestoko ne fali. U zadnja 3 mjeseca sam cuo za nekoliko kupovina VTS-a/106 rallye za pare slicne ovim koje trazis, a auti su bili stariji i slabiji od tvog...
 
RE: P: SAXO VTS 1.6 8V

Ima ga i na piku, autu nista ne fali, jednostavno stoji i ne voza se, tako da ga dajem za manje para nego sto vrijedi, da ga ne gledam kako se pati stojeci na parkingu!!!
 
RE: P: SAXO VTS 1.6 8V

jel taj 8v nije ono 120KS...to 105 ili kolko vec? kolko je za njega registracija bogati...onako pitam...
 
RE: P: SAXO VTS 1.6 8V

Mislim da izadje oko 450KM mozda malo vise!
90 je konjica sto je za njegovih 900kg sasvim dovoljno za sve vozace.
 
Član
Ja sam zainteresiran,tražim kolegici auto.Napiši malo više o njemu,registracija,oprema,moguća ulaganja,kvarovi....?Trebao bih doći iz Mostara
 
Registracija mu je upravo istekla, moguca ulaganja su desna poluosovina i gume. Ostalo je uredu!
Zadnja torzija je sredjena (sto im je inace mana), novi diskovi naprijed i nove sve (8kom) disk plocice!
Slijedi mu servis, i da bude ko lampa!
 
Član
8 komada disk pločica? Imam i ja problem sa desnom polu osovinom,cijena nove je 700 km:icon_cry: Vidim još s kolegicom,pa ti se javim u svakom slučaju.Nisi napisao šta ima od opreme?
 
Kakvih 700KM, pa za Puga 406 sam platio 180KM, jesil lud!!! nije ovo VW :cool:
8 disk plocica, znaci za sva 4 diska po 2 plocice!!!

Potrebno je u njega uloziti jos oko 6-700KM i da bude bombona. To je sve ukupno oko 5.500,-KM i da bude tip top a za te pare ces teze naci VTS-a + koliko bi u njega ulozio!
 
Član
Cijena je okej,ja sam svoga puga platio 5500,bio je registriran cijelu godinu(stanje bez ulaganja).Polu osovina nije 180km,pretražio sam cijeli grad,nigdje se nemože poručiti nego u ovlaštenom servisu gdje je cijena 700km.Našao sam bio polovnu za 180 km,tako da ti ta priča ne stoji:icon_confused:po treći put da pitam šta ima od opreme?Uvjet je servo,a bila bi i klima poželjna?Da ne spamam više,javim ti se u svakom slučaju;)
 
Član
samo prijatelju da te pitam ko ti je radio zadnji most ili ti torziju sto kazes imam jedan problem s vozilom pa ako mozes da mi javis pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top