p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bulex je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...

Slazem se, pa se iz tog razloga i ne takmicimo na medjunarodnim "manifestacijama".....
nama je ljepo i ovdje.... samo bi bilo bolje da se nastavi sa stilom BG-VT-a a ne ovako......
kada budemo pravili "SVOJE" perverzija dobre kreacije onda ce mo da se i takmicimo na drugim mjestima, a ovdje ce mo samo povremeno komentarisati radove pocetnika..... i njima prepustiti da se medjusobno takmice.... a ne ko neki koji se hvale uspjesima na medjunarodnim takmicenjima, a ovde i dalje pokusavaju nesto da ostvare i jos izgube od amatera..... ccccc sramota....

hehehe... fakat... citavu noc gledam..... al kontam sha ja znam o PSu a vala dobro si mu i reko... nije ni sedmicu na forumu a sere ko foka

nije ti lako :lol:
 
bulex je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...

Slazem se, pa se iz tog razloga i ne takmicimo na medjunarodnim "manifestacijama".....
nama je ljepo i ovdje.... samo bi bilo bolje da se nastavi sa stilom BG-VT-a a ne ovako......
kada budemo pravili "SVOJE" perverzija dobre kreacije onda ce mo da se i takmicimo na drugim mjestima, a ovdje ce mo samo povremeno komentarisati radove pocetnika..... i njima prepustiti da se medjusobno takmice.... a ne ko neki koji se hvale uspjesima na medjunarodnim takmicenjima, a ovde i dalje pokusavaju nesto da ostvare i jos izgube od amatera..... ccccc sramota....

hehehe... fakat... citavu noc gledam..... al kontam sha ja znam o PSu a vala dobro si mu i reko... nije ni sedmicu na forumu a sere ko foka

Mnogo je duze na forumu nego sto mislis.... samo na satrom serveru je bilo promblema oko LogOut-a pa je koristio burazov username....
 
Član
Remblender je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...

Slazem se, pa se iz tog razloga i ne takmicimo na medjunarodnim "manifestacijama".....
nama je ljepo i ovdje.... samo bi bilo bolje da se nastavi sa stilom BG-VT-a a ne ovako......
kada budemo pravili "SVOJE" perverzija dobre kreacije onda ce mo da se i takmicimo na drugim mjestima, a ovdje ce mo samo povremeno komentarisati radove pocetnika..... i njima prepustiti da se medjusobno takmice.... a ne ko neki koji se hvale uspjesima na medjunarodnim takmicenjima, a ovde i dalje pokusavaju nesto da ostvare i jos izgube od amatera..... ccccc sramota....

hehehe... fakat... citavu noc gledam..... al kontam sha ja znam o PSu a vala dobro si mu i reko... nije ni sedmicu na forumu a sere ko foka

Mnogo je duze na forumu nego sto mislis.... samo na satrom serveru je bilo promblema oko LogOut-a pa je koristio burazov username....

bez obzira opet pokvari... PS challenge
 
Član
nisam ja vama nista pokvario....samo kazem da vam ne valja ovaj sistem ocjenjivanja...kao sve super bez greske...onda nema napredovanja...
 
eto posto ti dobro radis odsad i ti budi sudia pa ocjenjuj:icon_exclaim: nema nesto tinmachine88 nejavlja se odkad je fast postavio radove nema ga na forumu.da se nije prepao mog intercoolera:lol::lol::lol:
 
cico_mevle je napisao(la):
eto posto ti dobro radis odsad i ti budi sudia pa ocjenjuj:icon_exclaim: nema nesto tinmachine88 nejavlja se odkad je fast postavio radove nema ga na forumu.da se nije prepao mog intercoolera:lol::lol::lol:

evo me....imam problema s netom tj s kompom hdd od 360gb mi riknio ...sad sam kod frenda na kompu pa skinem si radove challenga pa pogledam i ocjenim kasnije sad neam vremena a necu na brzinu ocu ih dobro pregledat....intercooler me ubo u oko još sad škiljim :lol:

do kad se moze ocjeniti?

cico_mevle je napisao(la):
tinmachine88 izgleda da tebi dobro "leže" golfovi jos peticu i tricu da vidimo kak ces njih uradit;):)
tenx.... još mk5 i mk3 i završim karijeru :lol::lol::lol::lol: bas mk3 krenio da napravim sve golfine.....nemojte mislit da imam nesta protiv golfova jer se na njima ucim :lol::lol:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
eto posto ti dobro radis odsad i ti budi sudia pa ocjenjuj:icon_exclaim: nema nesto tinmachine88 nejavlja se odkad je fast postavio radove nema ga na forumu.da se nije prepao mog intercoolera:lol::lol::lol:

kod koga si nabavio IC :D
 
krasti je zabranjeno....


ne ljutim se nego onaj rad nije na forumu uopste i to je jedini dio kojeg sam skinuo pa sam dodavao jos nestcopiro pa napravio zvucnike mislio sam da je zabranjeno uzimat sa drugi chopera koji su na forumu
:icon_question:
 

Ryu

Član
slazete li se da napravimo challenge 3 i da se pocne radit veceras,rok prvi januar ?

evo jednu od ove 2 slike da izaberemo
http://www.autowp.ru/pictures/opel/astra/autowp.ru_opel_astra_turbo_coupe_by_bertone_5.jpg

http://www.autowp.ru/pictures/opel/astra/autowp.ru_opel_astra_coupe_by_bertone_33.jpg

ja bi ovu narandzastu,jest rez 1024,al auto je preko citave slike i kvalitetnija je nego ova plava koja ima tackica po sebi,mutnoce itd...
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
krasti je zabranjeno....


ne ljutim se nego onaj rad nije na forumu uopste i to je jedini dio kojeg sam skinuo pa sam dodavao jos nestcopiro pa napravio zvucnike mislio sam da je zabranjeno uzimat sa drugi chopera koji su na forumu
:icon_question:

bez ljutnje,samo fino kažem BILO koje auto sređeno u PSu ili sličnim programima nebitno ko je radio i gdje,zabranjeno je uzimati sa takvi auta dijelove,
to je više eto ako je to neki lik uradio zvučnike ako se on trudio da ih nacrta u PSu netreba uzimati njegovo bolje sam nešto smisliti nariktati nego uzamti nečije nebitno sa kojeg je on foruma ili već odakle...
nastavak u tvojoj temi :mrgeen:

ryu slažem se možda bi bilo bolje da je kvalitetnija slika plava astra je bolja poza ali je oštećena slika ko prelomita ako nađem bolju staviću
 
Član
ne mogu ja biti sudija jer nemam vremena dovoljno...a i kad bi bio, i kad bi rekao sta nevalja na kojem radu, opet se kvalitet radova nebi popravio...ako fkt hocete jedni druge da naucite kako raditi u ps-u...napravite onda skolu chopanja...nesto slicno je bilo na pstuning-u i fkt uspjeva....
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
ne mogu ja biti sudija jer nemam vremena dovoljno...a i kad bi bio, i kad bi rekao sta nevalja na kojem radu, opet se kvalitet radova nebi popravio...ako fkt hocete jedni druge da naucite kako raditi u ps-u...napravite onda skolu chopanja...nesto slicno je bilo na pstuning-u i fkt uspjeva....

kako ide to :icon_biggrin:
 
Član
to ide tako sto se napravi vise nivoa skole 5-6...na svakom nivou ima sudija ili dva (nije bitno, bitno je samo da ocjene kako treba)... i svi pocinju sa prvog nivoa..na prvom nivou mozemo staviti zadatak: promjena felgi, spustanje auta i ukidanje steka (clean look) i nista drugo...ukoliko neko ne zna kako se te stvari rade nek se obrati tom sudiji na tom nivou...kad neko zavrsi rad, posalje sudiji i on dobro pogleda rad (zna se koje se stvari gledaju kod ovih promjena) ako nesto ne valja, sudija mu zaokruzi crvenim u ps-u koji dijelovi ne valjaju i kako da popravi, sve dok ne bude perfektno makar radio 50 puta..kad sudija odluci da je odlicno uradjeno, onda prelazi na drugi nivo...tu ima druge zadatke i sve tako....jer desava se da ljudi nabacuju neki body svasta nesto rade, a ne znaju kako treba ni felge zamjeniti (ako kontate sta hocu reci)...samo se treba naci neko ko ima dovoljno vremena da ovo fino organizuje....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top