P: Rucica mjenjaca Motor sport Golf 2 limited

P: Rucica mjenjaca Motor sport Golf 2 limited

Kugla je u dobro stanju osim ovih sitnih ostecenja sa strane
Cjena:Saljite ponude u PP
slika-81879-54120973d6fe0-velika.jpg
slika-81879-5412096faa4b0-velika.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Iskreno možda ćete sada svi govoriti ovo ili ono..Al fakat ljudi precjenuju ove stvari tipa rare stvari, dođu do nekih stvari prejeftino hajde d azaradim naiće budala koja će dati za ručicu 100km, razumijem ja d aje teško vrijeme u državi al bar recite neku realnu cijenu i ako smo kolege ovdje ne gledamo valjda da se obogatimo na račun drugih....pozzz
 
Član
Iskreno možda ćete sada svi govoriti ovo ili ono..Al fakat ljudi precjenuju ove stvari tipa rare stvari, dođu do nekih stvari prejeftino hajde d azaradim naiće budala koja će dati za ručicu 100km, razumijem ja d aje teško vrijeme u državi al bar recite neku realnu cijenu i ako smo kolege ovdje ne gledamo valjda da se obogatimo na račun drugih....pozzz

taj golf što dođe uz tu ručicu, jel dizel il benzin ? :D
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Iskreno možda ćete sada svi govoriti ovo ili ono..Al fakat ljudi precjenuju ove stvari tipa rare stvari, dođu do nekih stvari prejeftino hajde d azaradim naiće budala koja će dati za ručicu 100km, razumijem ja d aje teško vrijeme u državi al bar recite neku realnu cijenu i ako smo kolege ovdje ne gledamo valjda da se obogatimo na račun drugih....pozzz

Cekaj, kazes da treba on da proda nekom "kolegi s foruma" rucicu za 30km pa da taj zaradi, ili neko treci? Kad vec ima "budala" koje ce dati 100+ Km za ovo, onda vrijedi toliko i ne sekiraj se..a moze se auto normalno voziti i bez nje ;)
 
Član
Kažu dok je "krivih drva " biće i budala.......ja sam samo stavio ovo iz razloga što kada nađem nešto na piku postavim pitanje koliko je novaca ljudi pišu enormne cijene...primjer.....Mrežica zvučnika za vrata 40 km jedan komad...nemojte me pogrešno shvatiti...pozzz
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Kažu dok je "krivih drva " biće i budala.......ja sam samo stavio ovo iz razloga što kada nađem nešto na piku postavim pitanje koliko je novaca ljudi pišu enormne cijene...primjer.....Mrežica zvučnika za vrata 40 km jedan komad...nemojte me pogrešno shvatiti...pozzz

Ima precijenjenih stvari, al' ova rucica i slicne nisu, manja ponuda od potraznje i eto ti cijene.
srry na off
 
Član
ovo je precjenjeno drug uzeo rucku ovakvu u dobrom stanju 15 km a ova ko da gledam kosta 50 km ojjj puno para jubi rucka i koza se nadje za 50 km
 
Sve neki tuneri sve komentrari tipa detalji ga cine jlepsim i slicno a tu pljujete po ovom veoma rijetkom detalju
Zastu su skupe bbs-ice votec konzole sjedista rally farovi maska sve drugo skontajte malo.
 
Kao prvo ova rucica ne vrijedi nista jer nije potpuna...Tvornicki dode opsivena cijela s kozom zajedno sa donjim dijelom koji prekriva sipku mjenjaca...
Drugo ljudi su u neznanju i oblokani misle zaraditi a i neznaju sta prodaju...takvih vidim na piku svaki dan...Vide na felgi natpis BBS i odmah je cijena 1000km a neradi se ni o RS ni RM modelu...
Trece...Sto je ovaj napisao da se moze naci jubi rucica za 50km...moze se sve naci od budale koja nezna sta prodaje...

Ova rucica da je s tvornickom kozom vrijedila bi 150km ovako ne vrijedi nista,mozes je presvuci 100puta nikad ona vise nece biti tvornicka i OEM...a oni ljudi koji kupuju te stvari nece davati pare na polovicne dijelove i one koji nisu originalni...

U svakom slucaju postujem prodavaca i ima pravo staviti cijenu za svoj artikal koliko hoce...vrijedio on ili ne...
 
Član
Kao prvo ova rucica ne vrijedi nista jer nije potpuna...Tvornicki dode opsivena cijela s kozom zajedno sa donjim dijelom koji prekriva sipku mjenjaca...
Drugo ljudi su u neznanju i oblokani misle zaraditi a i neznaju sta prodaju...takvih vidim na piku svaki dan...Vide na felgi natpis BBS i odmah je cijena 1000km a neradi se ni o RS ni RM modelu...
Trece...Sto je ovaj napisao da se moze naci jubi rucica za 50km...moze se sve naci od budale koja nezna sta prodaje...

Ova rucica da je s tvornickom kozom vrijedila bi 150km ovako ne vrijedi nista,mozes je presvuci 100puta nikad ona vise nece biti tvornicka i OEM...a oni ljudi koji kupuju te stvari nece davati pare na polovicne dijelove i one koji nisu originalni...

U svakom slucaju postujem prodavaca i ima pravo staviti cijenu za svoj artikal koliko hoce...vrijedio on ili ne...
Bas tako druze...Ja sam pitao na piku cinenu al niko nista...Pa sam zato pisao imam i ja rare dijelova na autu tipa votex konzola spojler wob bedevi itd al je sve bilo ormal ih cijena ......pozz
 
Cjena je 45KM ko voli nek izvoli,ne bi je dao nize nek mi stoji kod kuce,ne treba mi hljeba ne daj boze.
Odgovara zamjena ponudite
 
Član
Drug cijeni koliko mislis da vrijedi, mi smo ljudi stoka napravili smo cijene rare smeca I onda kad nam papci pocnu zacijenjivati mi se kao bunimo tako nam I treba, ko hoce pasjaluciti eto mu prilika pa nek pasjaluci
 
Top