P Renault - vise vozila

P Renault - vise vozila

MTR

Član
samo od nekih , za ostale upit


Renault Scenic Carminat 1.5dCi 105 FAP
godište: 2008
km: 161.543 km
Renault Grand Scenic Latitude 1.5dCi 105 5p
godište: 2008
km: 125.943 km
Renault Laguna Privil?ge 2.0dCi 150 BA FAP 5p
godište: 2008
km: 157.333 km
 
Član
interesuje me Megan( ovaj predzadnji, od 2003. godine), diesel, 5 vrata, da nije bijeli.
pozz
 

MTR

Član
-adnan- je napisao(la):
steta. predpostavljam da je to preskupo za mene, posto mi je budzet do nekih 9500 km.

posteno , oces Golfa IV , sivi , dvoja vrata , 1,9 TDI , 2001 godina , mozes se uklopit u cijenu taman :icon_biggrin:
 
Član
vrlo rado, al kad bih kupovao sebi auto. djevojka kupuje auto, i rekla megan dizel, 5 vrata i po mogucnosti crveni:icon_smile:
e pa haj ti sad to nadji za cijenu od 9500 km:icon_mad:
 

MTR

Član
-adnan- je napisao(la):
vrlo rado, al kad bih kupovao sebi auto. djevojka kupuje auto, i rekla megan dizel, 5 vrata i po mogucnosti crveni:icon_smile:
e pa haj ti sad to nadji za cijenu od 9500 km:icon_mad:

druze , ne bih da vas ucrnjacim , ali ti megani su najvece smece od auta koje postoje na planeti , moze se naci takav auto ali mu je motor vec radjen ( 90 % ) i nikako nisu za BiH , evo ih kod mene u garazi sad ima 7 komada ( ne iz uvoza vec ovi sto se tarlahaju ovuda ) i svi imaju isti problem , rikute turbine , sprzene glave motora i na svim se mora motor vadit

eto , bolje sta drugo uzimajte jer ce te se zadat u belaje ( 2800-3200 KM popravak motora )
 
Član
ma znam ja to sve, al sta cu, njene pare-njen izbor. meni je dosta jedan francuz da mi pije krv :)
 
Top