p. razni djelovi od golfa mk1 gti

p. razni djelovi od golfa mk1 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imas li masku od njega s kromiranim lajsnama, ako mozes sta da nabavis zaintersovan sam, a moza i vise od jedne masne.

Pozz,
 
Član
Hamica je napisao(la):
Imas li masku od njega s kromiranim lajsnama, ako mozes sta da nabavis zaintersovan sam, a moza i vise od jedne masne.

Pozz,
od gti su kromirane i ofarane su u crveno na svoje auto sam stavio tu masku a imam obicnu masku
 
Član
anes golf je napisao(la):
Hamica je napisao(la):
Imas li masku od njega s kromiranim lajsnama, ako mozes sta da nabavis zaintersovan sam, a moza i vise od jedne masne.

Pozz,
od gti su kromirane i ofarane su u crveno na svoje auto sam stavio tu masku a imam obicnu masku

Bi li gdje mogo nabaviti orginal od kolfa keca s kromiranim lajsnama, ako gdje naletis pa mi javi, a moze i vise od jedne posto imam jarane sto i oni traze te maske.
 
Član
Hamica je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
Hamica je napisao(la):
Imas li masku od njega s kromiranim lajsnama, ako mozes sta da nabavis zaintersovan sam, a moza i vise od jedne masne.

Pozz,
od gti su kromirane i ofarane su u crveno na svoje auto sam stavio tu masku a imam obicnu masku

Bi li gdje mogo nabaviti orginal od kolfa keca s kromiranim lajsnama, ako gdje naletis pa mi javi, a moze i vise od jedne posto imam jarane sto i oni traze te maske.

ako mi naleti takve maske javim ti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top