P:Puhaljke od Bore

P:Puhaljke od Bore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
reci kolegi da mu fale nosaci osim ako nisu slikani bez nosaca iz table od bore ventilacije se nemogu postaviti u golf 4 tj moze samo suvozaceva a ove dvije ne

Hvala druze na info reci cu mu , samo sam mu objavio , meni je cijena velika svakako..

Tako da raja , nemojte govoriti da je skupo , ako je neko zainteresovan dati cu vam broj mob.pa mu recite da je skupo..

:):):)
 
Legend
Realna cijena 50km
realna cijena bez nosaca 0
Reci kolegi nek na vwcc zaradjuje pare ovaj forum nece nikad postati takvo mjesto.
 
Član
pa meni je ovo stvarno postalo parodjija cuj 100KM za puhaljke pa kolega ti nije dobar jebo ga puhaljke ja sam ih prije 2 mjeseca prodo za 30KM, jos malo ce ko fol rare dijelove prodavati po 1000KM, mogu samo reci da je ovo smijesno skroz postalo kad vidim sad cijene nekih stvari
 
Član
hahha malo ste smjesni al eto pod jedan vrlo tesko nac skroz malo bora ima i plus svak puca cijenu a tek da znate koliko vrijede negdje dalje ovo bi bilo kao neka realna cijena sada ;);)
 
Član
hahha malo ste smjesni al eto pod jedan vrlo tesko nac skroz malo bora ima i plus svak puca cijenu a tek da znate koliko vrijede negdje dalje ovo bi bilo kao neka realna cijena sada ;);)
Drug ako si kupio ovo sebi preskupo si platio, ako je za preprodaju nadam se da ces uspjeti zaradit. :)
 
Član
hahhah mozda ovde al cijene ovog su i po 160 km do 200 al ovde nama je skupo i da je 20 km nesto :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top