P:Pug 309 1.9 GRD

P:Pug 309 1.9 GRD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodajem Peugeot 309 1.9 GRD
Auto je u solidnom stanju,motor i limarija su extra sacuvani,ima nekih sitnih radova treba zamjenuti kineticki lezaj desni i nove brave postaviti,i da bio je malo udaren,imaju slike ali sredjeno je sve,registrovan je do 9-og mjeseca.moguce i zamjene za drugo auto priblizne vrijednosti.Cjena 2700 km
Ponude na P.P.:123:
evo u garazi ima par slika
http://www.bhtuning.com/peugeot-309-1-9-grd-t-26578-2.html
 
Član
podforum je ispravan.. samo ispravi oglas, tj. cijenu, slike i sav ostali info stavi ovdje... a link izbrisi... inace ide lock i ban 24 h ;)
 
sub3r je napisao(la):
podforum je ispravan.. samo ispravi oglas, tj. cijenu, slike i sav ostali info stavi ovdje... a link izbrisi... inace ide lock i ban 24 h ;)

mah mislio sam da nesmeta link posto sam vidio par oglasa s postavljenim linkom kao u mene ali ok ispravljeno je.;)
 
Član
dewillrock je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
podforum je ispravan.. samo ispravi oglas, tj. cijenu, slike i sav ostali info stavi ovdje... a link izbrisi... inace ide lock i ban 24 h ;)

mah mislio sam da nesmeta link posto sam vidio par oglasa s postavljenim linkom kao u mene ali ok ispravljeno je.;)

sad se moraju svi oglasi prepraviti, to je prije bilo
sretno u prodaji ;)
 
sub3r je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
podforum je ispravan.. samo ispravi oglas, tj. cijenu, slike i sav ostali info stavi ovdje... a link izbrisi... inace ide lock i ban 24 h ;)

mah mislio sam da nesmeta link posto sam vidio par oglasa s postavljenim linkom kao u mene ali ok ispravljeno je.;)

sad se moraju svi oglasi prepraviti, to je prije bilo
sretno u prodaji ;)

Hvala ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top