P: Plinske amortizer golf 2/3

P: Plinske amortizer golf 2/3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Plinski amortizeri za golf 2/3 u odlicnom stanju sa crvenim oprugama sve u kompletu...aksijalni lezajevi, odbojne gume...samo namontirati :) a imam i viska ove "solje" ko hoce na golf 3..



Cijena komplet 200km.

slika-9663-2012-11-1353778888-velika.jpg


slika-9663-2012-11-1353809653-velika.jpg
 
4 amortizera neke lijeve marke koji ni godinu dana ne mogu bit a kamoli dvi 130KM a ti hoces gust za joju ne vidim logiku imam i ja na prodaju al ne dam za manje para nema sanse svi hoce extra nesto a da je dzaba radije reci aj daj na poklon i to je to

Sorry sto to pisem u tvojoj temi ali ipak tebe stitim a i da ti stoje 10 godina i da ih ne prodas ne jedu ti hljeba a tako i meni ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
4 amortizera neke lijeve marke koji ni godinu dana ne mogu bit a kamoli dvi 130KM a ti hoces gust za joju ne vidim logiku imam i ja na prodaju al ne dam za manje para nema sanse svi hoce extra nesto a da je dzaba radije reci aj daj na poklon i to je to

Sorry sto to pisem u tvojoj temi ali ipak tebe stitim a i da ti stoje 10 godina i da ih ne prodas ne jedu ti hljeba a tako i meni ;)

Cini mi se da su isti amortizeri kao i tvoji ista marka...ma znam ja da su prece gume, akomulator itd itd zimi :) otici ce oni na proljece ko hoce normalno da spusti auto da ne sabana opruge :) i da ima da mijenja ljeti i zimi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top