P:Nike patike

P:Nike patike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na prodaju originalne Nike patike,prava koza,kupljene u njemackoj.Nove,nisu nosene. Brioj 42,cijena 70km!

erftbk.jpg

http://www.pik.ba/artikal/7140293/nike-muske-patike/
 
Član
JOs uvijek aktuelno.55km.Nove patike,100000% original.Platio ih 65e.Nisu nosene nikako,jos su u kutiji.:icon_smile:
 
Član
kako cemo se dogovoriti kako za postarinu..

Vidi koliko bi bilo preko bh poste a ja da ti platim pri preuzimanju.p.s jesu vietnam hehe;)
 
Član
Nzm,kako zelis.Mozemo se naci i na pola puta..
Pise made in Vietnam
Slao sam jednom za Bijeljinu patike,uzeli su 15km
 
Član
koji dan ti odgovara ja mogu i danas jer je nedjelja-.javi kad ti odgovara da krenem i daj mi svoj broj.
 
Član
raymo je napisao(la):
koji dan ti odgovara ja mogu i danas jer je nedjelja-.javi kad ti odgovara da krenem i daj mi svoj broj.

Mogu i ja danas.Ali ako sigurno uzimas.Ne bi da trosim gorivo bezveze,i na kraju nista od toga.
 
Član
Ako su patike sa slike crveno crne br 42 i 50 km nove kao sto pise ja bih ih uzeo nije problem ako su koji put obucene radi probe ali da nemaju ogrebotina.
ajd ostavi broj i kreni evo moze i na pp.javi kad krenes pa cu i ja krenuti..
 
Član
raymo je napisao(la):
Ako su patike sa slike crveno crne br 42 i 50 km nove kao sto pise ja bih ih uzeo nije problem ako su koji put obucene radi probe ali da nemaju ogrebotina.

Druze patike su sa slike,ja sam slikao,i nove su totalno,nisu uopste nosene.U kutiji su,ako treba slikacu džon,nije problem.Znaci nove su,i ta je cijena,znam da vrijede vise,u BL su preko stoje,ali eto džaba mi stoje,jer mi ne pasu.Broje je 42
 
Član
ajde kreni onda prema zepcu pa se nadjemo negdje na pola puta evo moj broj 063142421 jel ok.ostavi svoj.
 
Član
raymo je napisao(la):
ajde kreni onda prema zepcu pa se nadjemo negdje na pola puta evo moj broj 063142421 jel ok.ostavi svoj.

Mogao bi krenuti za 15-ak min.Da se nadjemo kod Hifinih pumpi posle doboja,na raskrsnici prema Jelahu?jel posteno?066845909
 
Član
Jbg ja sam tu vec u doboju moze kod kanticeve pumpe to tije poslje ilminog otpada.

Ako znas gdje je=?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top