p: KIA Sephia

p: KIA Sephia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oglas iz usluge...
Prijatelj prodaje Sephiu,
auto je 94. godiste,
1,5 benzin,
zelene boje,
bez ulaganja,
registrovan jos 3 meseca...
Sipaj i vozi! ;)
Cena 1600KM

kontakt tel:
061 77 36 36

Prilicno je dobro ocuvan, nije neki krs... mislim da je privlacna ponuda za nekoga kome treba udoban a jeftin auto!
nemam originalne slike, ali auto od prilike izgleda ovako [attachment=25308]
 
Član
1600!?dzaba!!
stavi mi VW znak nek mu digne cijenu makar na 3000!!:lol::lol:

sorry za off, morao sam...;)
 
Član
samo nazovi broj
061 77 36 36...
sve ce ti covek objasniti, mada sumnjam da ces moci da ponudis privlacniju zamenu od ovog auta, jer je stvarno ispod cene....

a sto ne dodje juce u 18? ja kupio prazan CD da ti snimam slike a ti nista...:D
 
Član
auto je imao lose amortizere, zamenjeni su kablovi i svecice, nasli su se jos neki troskovi tako da cena vise definitvno nije ta... ali jos uvek se prodaje... ako te zanima nazovi 061 77 36 36
 
Član
deez je napisao(la):
auto je imao lose amortizere, zamenjeni su kablovi i svecice, nasli su se jos neki troskovi tako da cena vise definitvno nije ta... ali jos uvek se prodaje... ako te zanima nazovi 061 77 36 36

HMMMM mislim da taj sto je prodaje nezna ni sam sta ce deset puta sam ga zvao, pa danas pa sutra pa pogledaj, eno ga u buljakovom, eno ga vamo eno ga tamo i kad sam rekao da hocu, e onda znas kao izvini eto meni treba auto pa ga sad necu prodavati??????????????????????
 
Član
znaaam situaciju veruj mi... vlasnik je moj dobar prijatelj.
ja sam pokusao da pomognem pa sam mu iz usluge postavio oglas.
Najpre, auto je bio na prodaju, medjutim pocele su svecice i kablovi da ga zezaju i dok je dijagnozirao kvar auto je povukao iz prodaje jer je bilo krajnje neozbiljno tako nesto prodavati, trokirao je i skakao kao koza. Nakon sto je sredio sve na autu, Fiat Punto koji vozi poceo je da pravi probleme i momentalno je taj auto u servisu, a vozi Kiu jer ne moze bez prevoznog sredsta. Otac mu je teze bolestan i mora biti stalno mobilan zbog terapija. Kako god, momak je 100% regularan ali mu gomila stvari izdesavala, a ja opet, znajuci situaciju nisam dugo refreshovao oglas.
Eto izvinjavam ti se u njegovo ime... znam da mu je potreban novac, ali mu je trenutno taj auto potrebniji.
Vozio sam se u njemu X puta i mogu reci da je pouzdaniji i bolji od vecine automobila do 5000KM vrednosti.

najbolje je LOCKati ovu temu :icon_rolleyes:
 
Član
deez je napisao(la):
znaaam situaciju veruj mi... vlasnik je moj dobar prijatelj.
ja sam pokusao da pomognem pa sam mu iz usluge postavio oglas.
Najpre, auto je bio na prodaju, medjutim pocele su svecice i kablovi da ga zezaju i dok je dijagnozirao kvar auto je povukao iz prodaje jer je bilo krajnje neozbiljno tako nesto prodavati, trokirao je i skakao kao koza. Nakon sto je sredio sve na autu, Fiat Punto koji vozi poceo je da pravi probleme i momentalno je taj auto u servisu, a vozi Kiu jer ne moze bez prevoznog sredsta. Otac mu je teze bolestan i mora biti stalno mobilan zbog terapija. Kako god, momak je 100% regularan ali mu gomila stvari izdesavala, a ja opet, znajuci situaciju nisam dugo refreshovao oglas.
Eto izvinjavam ti se u njegovo ime... znam da mu je potreban novac, ali mu je trenutno taj auto potrebniji.
Vozio sam se u njemu X puta i mogu reci da je pouzdaniji i bolji od vecine automobila do 5000KM vrednosti.
uhhh, ako je tako nek mu je sa srecom, zdravlje je najprece, pozdrav
najbolje je LOCKati ovu temu :icon_rolleyes:


hero je napisao(la):
deez je napisao(la):
znaaam situaciju veruj mi... vlasnik je moj dobar prijatelj.
ja sam pokusao da pomognem pa sam mu iz usluge postavio oglas.
Najpre, auto je bio na prodaju, medjutim pocele su svecice i kablovi da ga zezaju i dok je dijagnozirao kvar auto je povukao iz prodaje jer je bilo krajnje neozbiljno tako nesto prodavati, trokirao je i skakao kao koza. Nakon sto je sredio sve na autu, Fiat Punto koji vozi poceo je da pravi probleme i momentalno je taj auto u servisu, a vozi Kiu jer ne moze bez prevoznog sredsta. Otac mu je teze bolestan i mora biti stalno mobilan zbog terapija. Kako god, momak je 100% regularan ali mu gomila stvari izdesavala, a ja opet, znajuci situaciju nisam dugo refreshovao oglas.
Eto izvinjavam ti se u njegovo ime... znam da mu je potreban novac, ali mu je trenutno taj auto potrebniji.
Vozio sam se u njemu X puta i mogu reci da je pouzdaniji i bolji od vecine automobila do 5000KM vrednosti.
uhhh, ako je tako nek mu je sa srecom, zdravlje je najprece, pozdrav
najbolje je LOCKati ovu temu :icon_rolleyes:

uh ako je tako nek mu je sa srecom, zdravlje je najprece, pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top