P: Kanuni Rokko

P: Kanuni Rokko

Prodajem skuter Kanuni Rokko 2008 g.p. 150ccm 6 KW, prvi vlasnik, registrovan na moje ime do 14.07.2010, garancija istekla, presao 8500. Motor je u odlicnom stanju, redovno odrzavan kako u toku garancije (imate sliku) tako i poslije isteka garancije, motor pravilno razradjen, tako da nema nikakvih mehanickih kvarova, niti kakvih drugih kvarova, motor bez ulaganja! Pred kraj sezone zamijenjen zracni filter, trenutno garaziran, ulje zamijenjeno prije samog garaziranja! Motor je odrzavan najbolje sto je se moglo, takodjer se moze sve to potvrditi kod ovlastenog servisera, a i kupac moze odabrati sam majstora kod kojeg zeli provjeriti motor! Cijena nije fiksna, al' ne ide puno nize, jer sam ja motor platio 2400 + pocetni troskovi uz registraciju od 300 KM, tako da me je do izlaska na put izasao 2700, svako zainteresovan moze doci pogledati i uvjeriti se u stanje, motor nije vozilo neko dijete koje je unistilo masinu!

[attachment=29854][attachment=29853][attachment=29852][attachment=29851]

Cijena 1500 KM fiksno! Imate jos slika u grazi!
 
Evo par novih slika!

Kontaktirati me mozete na telefon 061/940-100 Almir

[attachment=30820][attachment=30821][attachment=30822][attachment=30823]
 
Ma nije registracija problem, kad pogledas poslovan covjek sa porodicom koliko ce ustedit, vozajuci se do posla i nazad, moze se dosta ustediti na gorivu, ja primjer predjem za 5 marki 100 kilometara, strogo gradske voznje! Vec ljudima je mrsko polagat, ipak motor spada pod A kategoriju, a puno njih bi da im das na poklon motor i jos platis jedno godinu dana goriva da trose!
 
Top