P: Iphone 3GS Bijeli 32GB

P: Iphone 3GS Bijeli 32GB

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koristen telefon ima par packica, ima ostecenje na dnu displeju od sunca, al nesmeta puno pri radu. Bseband 6.15 a Firmware je 4.2.1, nema slusalica !
Cijena 400 KM
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
menjic je napisao(la):
IZvini sto ti kvarim temu ali ovo nije od sunca nego ti je to pukao dispjel ili napukao kako hoces :D

O yes!:cool:

ma neznam ni ja, tako mi cojk rece u servisu i ja nevjerujem uglavnom je otiso displey, a touch radi prefektna i tamo gdje je displey otiso, tako da nesmeta puno pri radu

Dejan 16v je napisao(la):
Nesto u zamjenu?
http://www.pik.ba/profil/corradokarmann/

nista zanimljivo drug, hvala opet
 
Član
nije sigurno od sunca koji god to serviser kaze laze to je mehanicki kvar i nema sanse da samo od sebe ode negde je pritisnuto u dzepu ili sl jedina sansa je zamjena drugog lcd a to nije ni malo jeftino uglavnom sretno u prodaji;)
 
Član
necu da idem u of sa temom al mislim da je dosta skuplji displej i mozes staviti kinezaru koja ce da bude toliko blijeda da neces nista vidjeti ako nisi u mraku ,i koji god majstor da bude uradio neka je lcd 40 km uzece isto toliko da ga zamjeni kad bi znao kakav je to sex ne bi tako pricao nisam u namjeri da ti temu sputavam ja zelim da ga ti prodas za ove nove al nece ti niko ponuditi vise od 250-270 km :icon_confused:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
necu da idem u of sa temom al mislim da je dosta skuplji displej i mozes staviti kinezaru koja ce da bude toliko blijeda da neces nista vidjeti ako nisi u mraku ,i koji god majstor da bude uradio neka je lcd 40 km uzece isto toliko da ga zamjeni kad bi znao kakav je to sex ne bi tako pricao nisam u namjeri da ti temu sputavam ja zelim da ga ti prodas za ove nove al nece ti niko ponuditi vise od 250-270 km :icon_confused:

Zamjena ti je sama od 45KM pa na vise za ekran i digitizer posto je poznanik radio a cini mi se da je i ekran oko 40-50KM. Cijena ovog "ispravnog" telefona je 400KM mada da budem iskren od 16GB nije kao njegov 32GB.


Uglavnom da ne spamamo momku po oglasu ja cu mu ponuditi 300-310KM iako ne bih odmah mijenjao display ali svakako se mora zamijeniti. Prijatelju ako ti odgovara mozemo na PM rijesiti ostalo ;)
 
Član
ja sam mjenjo prije godinu displey na jednom 3g, i bio je tad 100Km sa zamjenom, nisam imo problema nikakvih, a sad sam bio kod istog covjeka i reko mi je nije problem zamjena i displey ti dodje 50 KM, a moze se tel i vako koristit bez problema, a ako je ko zainteresovan mogu mu ja zamjenit, i bila bi tad cijena 400 sa novim displeyom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top