P : honda prelude '84 sa 1.29km na satu > NOVA

P : honda prelude '84 sa 1.29km na satu > NOVA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je redovno servisirana :lol:
Sala naravno,ali trebalo bi vlasnika krivicno goniti za ovo,takvo auto a trune u zatvorenom,pa ja bih preko vikenda nakupio vise kilometara :icon_biggrin:
I to je sala,i sorry na OFF-u u oglasu,ali primjerak je fenomenalan :icon_eek:
 
Član
Ja ozbiljno se zadeverao da je uzmem.Muntam zenu,stalno joj pokazujem da je gleda...Ovo je sevap uzeti:icon_sad:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-prelude-automatic-ex-1-hand-45000-km-ludwigshafen/156812101.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1980-01-01&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=100000

a vozena

Racunaj da svabo radi za nju jedan ipo mjesec, dok bosancu treba 15 mjeseci.
 
Član
Franki je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-prelude-automatic-ex-1-hand-45000-km-ludwigshafen/156812101.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1980-01-01&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=100000

a vozena

Racunaj da svabo radi za nju jedan ipo mjesec, dok bosancu treba 15 mjeseci.
Da ali pogledaj u kojem je kod svabe cijenovnom rangu u poredjenju sa drugim autima.U svabe golfovi cetvorke vec idu u presu.Bit je u tome da bi se tamo nasao znalac i ljubitelj ovakvog auta koji vise cijeni ovo auto od nekog novog modela,kod nas je to tesko naci jer ljubitelji i znalci nemaju love i jedva sklapaju kraj sa krajem a para obicno imaju sminkeri kojima je bitno da ih vide u novom autu pred kaficem, koji ce k u Hondi iz 80 ih :icon_biggrin:
 
Član
sto se tice bosne vrlo al vrlo tesko ljudu si ovde malo kriticni kad su japanci u pitanju svi traze sam nek je jeftino za odrzavanje wv pa znam kad sam ja kupio mazdu pa covjece pola familije i komsija je prvo reklo joooj gde ces japanca skup za odrzavanje;):icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top