P : honda prelude '84 sa 1.29km na satu > NOVA

P : honda prelude '84 sa 1.29km na satu > NOVA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eh ovako dragi koji ondasi, imam prijatelja koji ima jedan raritet, pa ako ima neko zainteresovan da kupi, postavit cu i ovdje.. dakle radi se o sljedecem
1984 god
1,8 dva karburatora
presla 1291 km, da dobro pise !
zadnji put registrovana 1988 god u travniku
za 2 god old timer
sve fabricko na njoj, cak i ulje u motoru :D
nikad saraf nijedan nije odvrnut

informacije na 061836766

126fdpd.jpg

ehewep.jpg

23s6d6b.jpg

jzbibt.jpg


cijena 5.000,00 km
BEZ ZAMJENA !
 
Član
:icon_eek: kakvo auto zar i ovako sta kod nas postoji :cool:

Prodaj golfa kupi ovo, vredi svake marke :cool:
 
Član
ovo bolje da prodaje u nekoj drugoj drzavi, ovdje eventualno moze dobiti tih 5 milja, ali to je po meni malo za takav raritet ;)
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
je li cijena 8000 ili 5000
http://www.bhtuning.com/p-honda-prelude-t-79784.html

skontajte se.

5.000,00 nova cijena hitno se prodaje
bez zamjena itd itd
vise informacija imate na broju gore
 
Član
AnDel je napisao(la):
ovo bolje da prodaje u nekoj drugoj drzavi, ovdje eventualno moze dobiti tih 5 milja, ali to je po meni malo za takav raritet ;)

Potpis.:icon_eek: ova Honda vrijedi vise para.Kod nas je ovo samo auto koje je staro preko 20g ali stranac bi za ovo kesao vise nego za neke aute stare par godina.
 
Član
Ljudi, razumite da ovo auto nije novo, samo ima malu kilometražu. Skoro sam gledao na Piku i razmišljao šta raditi i da ga kupiš?
Moraš imati brdo para spremnih da ovaj automobil dovedeš u vozno stanje ako već stoji 24 godine i ne voza se.
Da imam viška para, ne bih se mnogo razmišljao.:icon_cry:
 
istina je da vrijedi i više ali tko će to platit?
najbolje kako je netko spomenuo na prethodnoj stranici prodat to vani ako se može.

Probajte na e-bay stavit, naći će se netko sigurno tko će ju kupit.
 
BHT Ovisnik
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-prelude-automatic-ex-1-hand-45000-km-ludwigshafen/156812101.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1980-01-01&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=100000

a vozena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top