P: Honda CRX ED9

P: Honda CRX ED9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hej jel prodana hondica i ako nije gdje se moze pogledati? Ja sam iz Zaluzana! I koja je zadnja cijena:icon_smile:
 
Član
4700 KM, ko za glavu je...
samo ne mogu vjerovati da jos niko nije dosao ni pogledati auto, majke mi....a ljetos kad je nisam prodavao imao bar 3 kupca, jbg :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Ja sam ti rekao sve na pm! Nema boljeg auta, cim ode tormo trceci dolazim po njih ak se ne prodaju :D dam ti kovertu a ti meni auta i ja odmah nazad a za prevod se dogovorimo jer necu moci cekati od uzbudjenja :D Sorry na off :cool:
 
Član
RED THUNDER je napisao(la):
Ja sam ti rekao sve na pm! Nema boljeg auta, cim ode tormo trceci dolazim po njih ak se ne prodaju :D dam ti kovertu a ti meni auta i ja odmah nazad a za prevod se dogovorimo jer necu moci cekati od uzbudjenja :D Sorry na off :cool:

hahaha....pa cu ja kad nadjem posao kupiti od tebe :cool::cool:
 
Član
pdarijo je napisao(la):
4700 KM, ko za glavu je...
samo ne mogu vjerovati da jos niko nije dosao ni pogledati auto, majke mi....a ljetos kad je nisam prodavao imao bar 3 kupca, jbg :icon_question::icon_question::icon_question:


jbg Dario ti znas da sam je ja trebao uzeti i spremao sam se na put ali imam neke komplikacije sto se tice i prodaje passata jer sam imao nesto dogovoreno a i privatni problemi.Ali kazem ti ukoliko to sve ubrzo zavrsim pa cak ako i ne prodam passata dolazim u BL,sad se samo nadam da RED THUNDER nece prodati ovo svoje :D:D
 
i ja se nadam da cu ja prodati prije svoje, pa da vas shebem obojcu, :lol::lol::lol::lol:
mala sala....:lol::lol::lol::lol::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top