P: GTI Bodykit za golf mk2

P: GTI Bodykit za golf mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem GTI bodykit za golf mk2 za 2 i 4 vrata, potrebna reparacija odnosno matiranje/farbanje. Nije nista osteceno. Cijena 140 km fiksno.

020620123122.jpg
 
Član
Ne drug , nemam viska.
I na ovim bodykitovima koje prodajem ne dolaze GTI crveni cepovi na lajsnama, vec dolaze standardni OEM crni cepovi koji su dolazili na jettama , GT golfovima itd.
 
Član
Sorry ako spamam oglas da te pitam koliko su dva praga, ako bih odovojeno ili imaš za prodati 2 praga, trebale bi i vodice po pragovima???...........i usput ako nekom trebaju neki drugi dijelovi d akupimo po pola ko ima pragove pa da svak sebi nešto uzme???pozzzz:cool:
 
Član
Ja ti poslao poruku no ti neogovaras ?

Za: d@llygti
Jel dodju sve lajse koje trebaju sa strana. Vidim na pragovima svi cepovi imaju.
Ako sve ima ostavi meni za dvoje vrata mi treba. Samo da se dogovorimo za prevoz to je malo teze. Valjda ce se naci neko da ide tamo pa da zavrsimo to ?

:cool:
 
Član
NeleX je napisao(la):
Ja ti poslao poruku no ti neogovaras ?

Za: d@llygti
Jel dodju sve lajse koje trebaju sa strana. Vidim na pragovima svi cepovi imaju.
Ako sve ima ostavi meni za dvoje vrata mi treba. Samo da se dogovorimo za prevoz to je malo teze. Valjda ce se naci neko da ide tamo pa da zavrsimo to ?

:cool:

Odgovorio sam ti PP drug
 
Član
d@llygti je napisao(la):
NeleX je napisao(la):
Ja ti poslao poruku no ti neogovaras ?

Za: d@llygti
Jel dodju sve lajse koje trebaju sa strana. Vidim na pragovima svi cepovi imaju.
Ako sve ima ostavi meni za dvoje vrata mi treba. Samo da se dogovorimo za prevoz to je malo teze. Valjda ce se naci neko da ide tamo pa da zavrsimo to ?

:cool:

Odgovorio sam ti PP drug
zdravo Druze nadam se da si dobro.. hocu da te pitam za ove pragove i to .. sta dodje tacno sve jel sv lajsne sto budu i pragovi i rubovi i tak te stvari? i jel to fiksna cijena. kako za prijevoz i to?? lijep pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top